JAKIM JESTEŚ SUPERBOHATEREM I JAKĄ MASZ MOC?

JAKIM JESTEŚ SUPERBOHATEREM I JAKĄ MASZ MOC?

16.11.2020

insta_1500x1500px.png

KONKURS
JAKIM JESTEŚ SUPERBOHATEREM I JAKĄ MASZ MOC?

Zaprezentuj według własnego pomysłu strój superbohatera i napisz nam jaką masz supermoc.

Przebrania będą oceniane według następujących kryteriów:
- pomysłowość,
- estetyka wykonania stroju,
- wkład własny w pracę.

Zdjęcia, lub filmiki ( do 20 sek.) przesyłajcie
- do 31.12.2020 r., na adres marta.grzegorczyk@ck105.koszalin.pl

Regulamin konkursu znajdziecie tu:

Regulamin.doc

 


 

20201229_224023.jpg

Cześć jestem Dobrą Wróżką - opiekunką wszystkich zwierząt.

Wróżka ma moc kochania zwierząt oraz moc niesienia im pomocy. Lubi ich pocieszać w trudnych chwilach oraz bawi się z nimi. Dobra Wróżka ma nadzieję, że wszyscy ludzie na planecie będą tak jak ona kochać zwierzęta!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Kolejne zgłoszenie na konkurs podsyła Marcel.
Zobaczcie jakie moce posiada

 

sowa_alicja_1.jpgWitam jestem super sowa Alicja, posiadam super moc widzenia w ciemności, oraz super słuch. Moje super moce pozwalają mi pomagać innym zwierzętom gdy w ciemności zgubią drogę do swoich domów lub kiedy wzywają pomoc, ja zawsze doprowadzę ich do domu i zawsze je usłyszę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

130403045_2380969032048465_3936244209917187393_o.jpg

SuperEmilka przesyła nam swoje moce!
Jestem Marinette z Miracolous- Biedronka i Czarny Kot. Razem z Adrienem otrzymujemy Miraculum – tajemnicze przedmioty, zamieniające posiadacza w superbohatera.
Gdy w Paryżu czai się zło ja staje się Biedronką, a Adrien – Czarnym Kotem. Nie wiem, że Adrien to Czarny Kot, a Adrien, że ja jestem Biedronką. Razem z Adrienem wspólnie chronimy Paryż przed tajemniczym wrogiem, Władcą Ciem, i jego akumami, które potrafią zmienić każdego w złoczyńcę. Jesteśmy zdolni i musimy uratować Paryż. Nasza misja polega na schwytaniu złych stworzeń, które potrafią zmienić każdego w superłotra.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

129734272_3722977057747690_5487961254019292472_n.jpgCześć! Jestem Pippi (Ola) Pończoszanka i razem z Panem Nilssonem witamy Was z naszej kolorowej Villi Śmiesznotki, koń się schował, bo się wstydził. Jestem silna i wesoła, dużo się śmieję wtedy moje warkocze jeszcze bardziej odstają. Moja super moc to dobre serce, pomaganie innym i zarażanie śmiechem.


 

spiderman.jpg

Oto kolejny Superbohater. Tym razem prezentuje się nam czteroletni Aleksander.
Hej!
Jestem Spider-Man (Oluś) człowiek pająk. Strzelam pajęczyną i posiadam super macki, dzięki którym mogę wspinać się na najwyższe budowle. Kiedy mam wolne i nie chodzę do przedszkola wykorzystuje swoje super moce do walki z tymi, którzy czynią zło!
 

kaja.jpg

Kolejna Superbohaterka w naszym konkursie to Kaja.
Jestem Poppy z Trolli. Jestem wesołym i rozśpiewanym stworkiem. Żyję w kolorowym lesie, i cieszą się każdą chwilą. Moja beztroska i radość udziela się wszystkim dookoła. Wyjątkiem jest Mruk, odludek, który uważa, że wszystkim Trollom grozi wielkie niebezpieczeństwo. Gdy przepowiednie Mruka sprawdzają się i drogę do wioski odnajdują Bergeni, odwieczni wrogowie Trolli, postanawiam ratować moich przyjaciół. Z trudem namawiam Mruka, by mi pomógł i oboje wyruszamy do miasta Bergenów, by uratować porwane Trolle. 

oliwier.jpg

Jestem Superbohaterem - Kosiarzem trawników. Odnajduję zaniedbane trawniki i koszę je moją super kosą. Mój super kombinezon działa jak lotnia i unosi mnie w powietrzu, dzięki temu mogę obserwować teren. Jeśli posiadasz zaniedbany trawnik odnajdę Cię!!

 

Jako pierwsza zgłosiła się do nas cudowna Jula, upsss przepraszamy bardzo-Skye!
Jestem Skye z Psiego Patrolu, potrafię latać, a z ekipą psiego patrolu nie ma problemu którego nie rozwiążemy. Pomagamy mieszkańcom Zatoki przygód wyjść z każdej opresji. Psi patrol rusza na pomoc.
Strój Skye zrobiła dla mnie mama.

< powrót

bip.png   jazz.pnglogo_nowe_na_str.jpg eska.png 

© Centrum Kultury 105
Wykonanie: strony internetowe słupsk