"Gdyby Amfiteatr należał do mnie..."- konkurs

11.09.2019

wiz4.jpg

Centrum Kultury 105 w Koszalinie w 2018 roku podpisało umowę z Neubrandenburgiem  na realizację projektu pt.: „Park rekreacyjno – kulturowy w Neubrandenburgu i Koszalinie", w ramach którego ma miejsce modernizacja amfiteatru zarówno po stronie polskiej jak i niemieckiej.

W ramach projektu zaplanowano również w partnerstwie polsko-niemieckim jedenaście działań edukacyjno-kulturalnych.  Pierwszym z nich jest konkurs pisarski dla uczniów szkół podstawowych, w którym zachęcamy do stworzenia pracy pisarskiej pn."Gdyby Amfiteatr należał do mnie...".Stwórz pracę pisarską!

Możesz załączyć do niej grafikę, wizualizację, fotografię- aż do 5 załączników. Możesz złożyć nawet dwie prace! Wygraną będą karty podarunkowe na wydarzenia kulturalne organizowane przez Centrum Kultury 105 w Koszalinie.

Zapoznaj się z regulaminem, wypełnij kartę zgłoszeniową i pokaż nam , co by działo się w Amfiteatrze, gdyby był on Twój!
Jesteśmy bardzo ciekawi , co podpowie Twoja wyobraźnia....
Czekamy na zgłoszenia do 30.11.2019.

Regulamin_konkursu_2.doc

Karta_zgoszenia.pdf

Projekt „Park rekreacyjno-kulturowy w Neubrandenburgu i Koszalinie“ jest dofinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR).

logo_KN-rgb.jpg

Int5a_Programmlogo_mit_EU.png