„Amfiteatr 2030”, czyli arena kultury

ankieta_slider.png

Debata „Amfiteatr 2030
Jesienią 2021 roku, po 3-letniej modernizacji, do użytku oddany zostanie koszaliński amfiteatr. Jaka będzie przyszłość tego obiektu? Czego, poza koncertami muzycznymi i występami kabaretów, oczekują mieszkańcy? A może sami mają pomysły, dla których miejscem realizacji stanie się odnowiony amfiteatr?

Te i inne pytania znajdą Państwo w ankiecie - zachęcamy do wypełnienia:
ANKIETA - wypełnij online

Częścią debaty miały być również 2 spotkania warsztatowe, przeprowadzone z przedstawicielami seniorów i młodszej generacji; obecnie, w związku z wejściem Koszalina do czerwonej strefy, warsztaty zostaną przeprowadzone w dalszym etapie i w nowej formule (w mniejszych grupach, których członkowie i tak pozostają ze sobą w kontakcie), być może z wykorzystaniem narzędzi internetowych.

Termin zamknięcia działań planujemy na koniec listopada, dat nowych spotkań na razie nie określamy.
Kontakt: Paulina Zgrzebnicka 943475718