45 lat CK105 - koncert Jeremy Pelt Quintet

02.10.2021

insta.jpg

W tym roku Centrum Kultury 105 w Koszalinie obchodzi swój jubileusz. Skończyliśmy 45 lat!

Z tej okazji zapraszamy Was serdecznie na koncert jednego z najlepszych muzyków swojego pokolenia, który odbędzie się 2 października, o godz. 19:00 w sali widowiskowej CK105.

Jeremi Pelt, bo o nim tu mowa, wystąpi w towarzystwie nowojorskich artystów, którymi będą: wibrafonista Jalen Baker, pianistka Arcoiris Sandoval, kontrabasista Jonathan Michel oraz perkusista Allan Mednard.
Ognisty trębacz przywołuje emocjonalny styl ikon hard bopu Freddiego Hubbarda i Clifforda Browna, a w balladach wykazuje się zróżnicowaną wrażliwością. Podczas najbliższej trasy koncertowej Pelt przedstawi swój najnowszy album Griot – This Is Important!

Obecnie koncertuje w Stanach Zjednoczonych i Europie, promując swój najnowszy album Jeremy Pelt – GRIOT: This is important!

Po koncercie Artysta spotka się z fanami i będzie podpisywał płytę i książkę.

Bezpłatne wejściówki będą do pobrania w przyszłym tygodniu, w kasach CK105.

Do zobaczenia!