Ogłoszenie II - Pełnienie nadzoru inwestorskiego w zadaniu inwestycyjnym pn.: "Przebudowa Amfiteatru im. Ignacego Jana Paderewskiego w Koszalinie (działka nr 119 obr. 20) wraz z zapleczem socjalnym i infrastrukturą techniczną oraz zagospodarowaniem terenu" - realizowanego w ramach Projektu INT77 o tytule "Event- und Kulturpark Neubrandenburg und Koszalin? - "Park rekreacyjno - kulturowy w Neubrandenburgu i Koszalinie". Realizowanego w ramach Programu Współpracy Interreg VA Meklemburgia-Pomorze Przednie /Brandenburgia / Polska 2014-2020 ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR).

25.09.2018

exclamation-40026_640_kopia.jpg