Centrum Kultury 105 w Koszalinie zwraca się z zapytaniem o wycenę szacunkową

25.04.2018

exclamation-40026_640_kopia.jpg

Centrum Kultury 105 w Koszalinie zwraca się z zapytaniem o WYCENĘ SZACUNKOWĄ usługi na:
pełnienie nadzoru inwestorskiego poszczegłlnych branż (konstrukcyjno – budowlanej, sanitarnej, elektrycznej, drogowej, zieleni) w zadaniu inwestycyjnym pn. "Przebudowa Amfiteatru im. Ignacego Jana Paderewskiego w Koszalinie (działka nr 119 obr. 20) wraz z zapleczem socjalnym i infrastrukturą techniczną oraz zagospodarowaniem terenu" - realizowane w ramach Projektu "Park rekreacyjno - kulturowy w Neubrandenburgu i Koszalinie" - nr projektu INT 77, dofinansowanego z Programu Współpracy Interreg VA Meklemburgia-Pomorze Przednie /Brandenburgia / Polska 2014-2020 w ramach celu "Europejska Współpraca Terytorialna" Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR).