Kontakt

Centrum Kultury 105 w Koszalinie
ul. Zwycięstwa 105, 75-001 Koszalin
NIP 669-10-07-320

Sekretariat 
tel. (94) 347-57-01
fax (94) 342-26-12
e-mail: sekretariat@ck105.koszalin.pl

Godziny otwarcia:
biura: od poniedziałku do piatku w godz. 08:00 - 16:00
kino Kryterium - wg repertuaru

 

Zdjcie_dyrektora_do_wstepniaka.jpg

Paweł Strojek
Dyrektor | Manager

 

DSC_1358WS.jpg

Monika Modła
Zastępca Dyrektora | Assistant Manager

 

DSC_1151WS.jpg

Grażyna Ostrogłowa
Główna księgowa | Main Accountant

tel. (94) 347-57-08
e-mail: grazyna.ostroglowa@ck105.koszalin.pl


DSC_1905WS.jpg

Izabela Wilke
Koordynator projektów unijnych | The Union Projects Coordinator

tel. (94) 347 57 55
e-mail: izabela.wilke@ck105.koszalin.pl

DSC_0776WS.jpg

Radosław Czerwiński
Dział Impresariatu | Impresario

tel. (94) 347 57 39 
e-mail: radoslaw.czerwinski@ck105.koszalin.pl

DSC_1442WS.jpg

Paulina Zgrzebnicka
Dział Technik Audiowizualnych | Audio-Visual Section

tel. (94) 347 57 18 
e-mail: paulina.zgrzebnicka@ck105.koszalin.pl

 

DSC_0985WS.jpg

Dorota Tarasiewicz
Kino Kryterium, Młodzi i Film | Kryterium Cinema, The Young and Film

tel. (94) 347 57 36, 37
e-mail: dorota.tarasiewicz@ck105.koszalin.pl

DSC_1720WS.jpg

Agnieszka Walczak
Dział Organizacyjny | Organization Section

tel. (94) 347 57 53
e-mail: agnieszka.walczak@ck105.koszalin.pl

DSC_1525WS.jpg

Marta Grzegorczyk
Młodzieżowe zespoły wokalne, taneczne | The Young Vocal Teams, Dancing
p.o. kierownika działu Promocji i Marketingu


tel. (94) 347 57 30

e-mail: marta.grzegorczyk@ck105.koszalin.pl

DSC_1220WS.jpg

Marta Hawryluk
Kadry/Archiwum | Personel/Archive

tel. (94) 347 57 28
e-mail: marta.hawryluk@ck105.koszalin.pl

DSC_1810WS.jpg

Izabela Madajczyk
Wystawy w Bałtyckiej Galerii Sztuki i holu kina Kryterium | Exhibitions In Baltic Art Gallery and the hole of the Kryteruim Cinema

tel. (94) 347 57 56, (094) 347 57 32
e-mail: izabela.madajczyk@ck105.koszalin.pl

bip.pngkosz.jpgjazz.png mif_2016.jpglogo_nowe_na_str.jpg  eska.png

© Centrum Kultury 105
Wykonanie: strony internetowe słupsk