MAŁY KONKURS RECYTATORSKI - eliminacje powiatowe

23.03.2019

fountain-pen-447576_640.jpg

Centrum Kultury 105 zaprasza dzieci i młodzież z klas I-III, IV - VI, VII - VIII i III klas gimnazjum z Koszalina i powiatu koszalińskiego, do udziału w eliminacjach rejonowych MAŁEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO. Konkurs jest imprezą otwartą. Warunkiem udziału w eliminacjach jest przygotowanie odpowiedniego repertuaru i wysłanie  do CK 105 wypełnionej karty zgłoszenia.
Na zgłoszenia chętnych recytatorów czekamy do 13 marca br.
Konkurs odbędzie się w dniu 23 marca 2019r. w sali klubowej CK 105 w Koszalinie, przy ul. Zwycięstwa 105 od godziny 10.00.
Szczegółowych informacji udzielamy pod nr tel. 94 347 57 32. Karty zgłoszenia i regulamin konkursu do pobrania.

Do wszystkich koszalińskich szkół i szkół powiatu koszalińskiego w dniu 11 lutego br. zostaną wysłane pocztą regulaminy konkursu i karty zgłoszenia.

ZAPRASZAMY!

karta zgłoszenia do konkursu