6. DFSF Filmoniada: KONKURS! „Ratujmy pszczoły z Pszczółka Mają”

23.11.2021

6.dfsf_konkurs_miniatura.png

Niezmiernie miło jest mi poinformować, że Centrum Kultury 105 w Koszalinie w dniach 9-10 maja 2022r. rusza z szóstą edycją Dziecięcego Festiwalu Sztuki Filmowej FILMONIADA. Jej filar stanowi promocja sztuki filmowej wśród widzów najmłodszych, w wieku szkolno-przedszkolnym. Festiwal to szereg ciekawych projekcji filmowych i wydarzeń powiązanych ze sztuką filmową, w których udział wezmą dzieci w charakterze gości.

Nie bez znaczenia jest również data Festiwalu. Dzieci powitają wiosnę w niekonwencjonalny sposób. Kolorowy korowód dzieci przejdzie główną ulicą Koszalina, by w Kinie Kryterium wziąć udział w wydarzeniach festiwalowych. Wśród nich będą przede wszystkim pokazy filmowe oraz pozostałe wydarzenia około festiwalowe m.in. koncert , przedstawienia teatralne, pokazy naukowe, spotkanie z aktorem, konkursy, zajęcia plastyczne.

Do zobaczenia!

W OCZEKIWANIU NA FESTIWAL MAMY DLA WAS KONKURS!
Zapraszamy wszystkie dzieci do wykonania pracy plastycznej pn. „Ratujmy pszczoły z Pszczółka Mają”.

Waszym zadaniem jest wykonanie pracy nawiązującej do tytułu konkursu, z wykorzystaniem postaci Pszczółki Mai i jej przyjaciół.

Prace należy wykonać w formacie min. A3, dowolną techniką plastyczną z wyłączeniem pracy przestrzennej np.: malowanie, kolaż, wycinanka, rysowanie, wyklejanie przy wykorzystaniu np.: kredek, pasteli, farb plakatowych, długopisów, ołówków, akwareli, węgla, bibuły itp.

Po wykonaniu pracy przynieście ją osobiście do CK105 lub wyślijcie na adres: Centrum Kultury 105 w Koszalinie, ul. Zwycięstwa 105, 75-001 Koszalin.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 31 stycznia 2022! (decyduje data stempla pocztowego). Wyniki konkursu ogłosimy w sobotę 12 lutego 2022 r. podczas seansu Kina Małego Widza, natomiast wręczenie nagród nastąpi w trakcie Festiwalu 9-10 maja 2022 r. Wszystkie prace będzie można podziwiać w holu kina podczas 6 edycji Dziecięcego Festiwalu Sztuki Filmowej Filmoniada.

Do wygrania atrakcyjne nagrody!

Więcej szczegółów w regulaminie.

Kliknij, aby pobrać regulamin.