Dołącz do ekipy wolontariuszy 5. DFSF „Filmoniada”

10.12.2019

ogoszenie_wolontariusze-slider.jpg

Lubisz pracować z dziećmi? Doceniasz ich kreatywność, otwartość i energię? Chcesz współtworzyć nowe festiwalowe wydarzenie Centrum Kultury 105 w Koszalinie? Jeśli tak, ta propozycja jest właśnie dla Ciebie.

Zapraszamy do pomocy podczas 5. Dziecięcego Festiwalu Sztuki Filmowej „Filmoniada”, który odbędzie się w dniach 23-24 marca 2020 roku w Centrum Kultury 105 w Koszalinie.

Na Twoje zgłoszenie czekamy do 29 lutego 2020 r.
Prosimy przesłać je na adres
kryterium@ck105.koszalin.pl
tel. (94) 347 57 37

Jeśli jesteś osobą niepełnoletnią, która ukończyła 16 lat możesz zostać wolontariuszem. Musisz przedłożyć pisemną zgodę od rodziców lub prawnych opiekunów, nie później niż w dniu rozpoczęcia pracy przy festiwalu.

Praca wolontariusza jest dobrowolną pracą na rzecz festiwalu, a jej najważniejszą korzyścią jest aktywne jego współtworzenie. Wykonując obowiązki wolontariusza można wziąć udział w pokazach filmowych, wystawie interaktywnej, spektaklu czy Widowisku.