40. KFDF Młodzi i Film - otwieramy nabór!

40. KFDF Młodzi i Film - otwieramy nabór!

30.12.2020

40mif2021-nabr_www-ck.png

 

 


 

 

Szanowni Państwo,

4 stycznia otwieramy nabór filmów do dwóch konkursów 40. edycji Koszalińskiego Festiwalu Debiutów Filmowych Młodzi i Film: Konkursu Pełnometrażowych Debiutów Fabularnych oraz Konkursu Krótkometrażowych Debiutów Filmowych.

Filmy należy zgłaszać poprzez wypełnienie formularzy dostępnych na stronie:
http://www.mlodziifilm.pl/zglos_film

Równocześnie prosimy o wypełnianie kart zgłoszeniowych (znajdziecie je Państwo pod formularzami online), które najpóźniej do 9 kwietnia 2021 roku należy przesłać na adres program@mlodziifilm.pl

Pozwolę sobie jeszcze raz przypomnieć te ważne daty: nabór do konkursowych sekcji 40. edycji Koszalińskiego Festiwalu Debiutów Filmowych Młodzi i Film potrwa od 4 stycznia do 9 kwietnia 2021. Z kolei sam festiwal planujemy w terminie 14-19 czerwca 2021. Informacje o naborze będą także dostępne na naszych profilach: na Facebooku i na Instagramie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z całym regulaminem tegorocznej edycji Festiwalu Młodzi i Film. Regulamin przesyłam w załączniku, ale jest on również dostępny online. Niezmienna pozostaje data produkcji filmów zgłaszanych do obydwu konkursów 40. Koszalińskiego Festiwalu Debiutów Filmowych Młodzi i Film – w tym roku nadal możecie Państwo rejestrować do selekcji filmy wyprodukowane po 1 stycznia 2019 roku.

Kontakt:
Anna Serdiukow
rzeczniczka prasowa MiF
koordynatorka programowa MiF
+48 601 949 855

< powrót

bip.png   jazz.pnglogo_nowe_na_str.jpg eska.png 

© Centrum Kultury 105
Wykonanie: strony internetowe słupsk