Zespół Tańca Ludowego BAŁTYK

01.08.2017

Odpłatność: 20 zł/miesiąc

Zajęcia dla młodzieży oraz dorosłych.

Zespół Tańca Ludowego „BAŁTYK” działa od 1987 r. w Centrum Kultury 105 w Koszalinie. Ma na koncie liczne koncerty w kraju i zagranicą, jest też laureatem wielu festiwali folklorystycznych w Europie i Azji.  Zapraszamy zdecydowanych i wahających się do wstąpienia w szeregi zespołu. Nie musisz mieć doświadczenia tanecznego, jesteśmy po to, by wiele Cię nauczyć.

Zapewniamy:
- zajęcia taneczne rozwijające wrażliwość artystyczną;
- świetną atmosferę wśród ludzi, którzy nie lubią bezczynności;
- ciekawe wyjazdy na koncerty krajowe i zagraniczne- propagowanie polskiego folkloru w oryginalnych, bogatych kostiumach ludowych.

Taniec ludowy to najbardziej wyjątkowy i piękny sposób na zachowanie dziedzictwa kulturowego.Dołącz do najbardziej zafolkowanych ludzi w Koszalinie. Czekamy na Ciebie we wtorki i czwartki w godz. 17:00-19:00 w sali baletowej Centrum Kultury 105 w Koszalinie ul. Zwycięstwa 105.

DSC_1505WS.jpgProwadząca, choreograf: Bernadetta Durbacz