Studio Artystyczne im. Ziembińskich

czapik.JPG

czapik.JPGOdpłatność: 30 zł/miesiąc

Zajęcia dla młodzieży.

Studio rozpoczęło swoją działalność w 1997 roku, jest rodzajem „szkoły artystycznej”, której głównym założeniem jest zdobywanie wiedzy i umiejętności z dziedziny interpretacji piosenki, wiersza, estrady i teatru oraz rozwój i kształcenie osobowości słuchaczy.

19 letnia działalność Studia zaowocowała wieloma programami estradowymi, m.in. „Agnieszka... Ech! Agnieszka” - przypominającym piosenki Agnieszki Osieckiej, „Wasowski Sioł” - złożonym z lirycznych tekstów Jerzego Wasowskiego, „Jonasz Kofta”, i inne.

Programy estradowe to jeden z nurtów działalności Studia. Równie ważne jest przygotowanie młodzieży do udziału w prestiżowych konkursach i przeglądach recytatorskich - lokalnych i ogólnopolskich.

Jeżeli jesteś uczniem gimnazjum lub liceum, interesujesz się teatrem, poezją, piosenką aktorską, chciałbyś zdawać do szkoły teatralnej lub uczestniczyć w ciekawych projektach artystycznych - zapraszamy od września w piątki, soboty i niedziele, w godz. 17:00 - 20:00.

DSC_1603WS.jpgDSC_2327WS.jpgProwadzący:
Ewa Czapik-Kowalewska