Śpiew

Studium Wokalne

dhs.jpg
Odpłatność: 90 zł/miesiąc

Zajęcia dla dzieci oraz młodzieży.

Studium wokalne działa od 1999 roku i ma na swoim koncie wiele sukcesów o randze ogólnopolskiej, jak również międzynarodowej. Zajęcia w Studium prowadzi dyplomowany pedagog wokalny i wokalistka Dorota Helbik-Słobodzian. Absolwenci Studium pracują m.in. w Teatrze Buffo Janusza Józefowicza, śpiewają w chórkach na koncertach Marka Torzewskiego, studiują na wydziałach wokalnych Akademii Muzycznych,a także koncertują na całym świecie. W Studium Wokalnym nauczysz się profesjonalnej techniki wokalnej, emisji głosu od podstaw wraz z nauką prawidłowego oddychania, ruchu scenicznego oraz kreatywności artystycznej.

Prowadząca: Dorota Helbik-Słobodzian

pon.-czw. 14:00-20:00 nr 9
piątek 11:00-17:00 nr 9

Studio Artystyczne im. Ziembińskich

rk.jpg
eck.jpg
Odpłatność: 80 zł/miesiąc

Zajęcia dla młodzieży.

Studio rozpoczęło swoją działalność w 1997 roku, jest rodzajem „szkoły artystycznej”, której głównym założeniem jest zdobywanie wiedzy i umiejętności z dziedziny interpretacji piosenki, wiersza, estrady i teatru oraz rozwój i kształcenie osobowości słuchaczy. 19 letnia działalność Studia zaowocowała wieloma programami estradowymi, m.in. „Agnieszka... Ech! Agnieszka” - przypominającym piosenki Agnieszki Osieckiej, „Wasowski Sioł” - złożonym z lirycznych tekstów Jerzego Wasowskiego, „Jonasz Kofta”, i inne.

Programy estradowe to jeden z nurtów działalności Studia. Równie ważne jest przygotowanie młodzieży do udziału w prestiżowych konkursach i przeglądach recytatorskich - lokalnych i ogólnopolskich. Jeżeli jesteś uczniem gimnazjum lub liceum, interesujesz się teatrem, poezją, piosenką aktorską, chciałbyś zdawać do szkoły teatralnej lub uczestniczyć w ciekawych projektach artystycznych - zapraszamy.

Prowadzący: Ewa Czapik-Kowalewska, Rafał Kowalewski

piątek 17:00-20:00 nr 12; Club105
sobota 16:00-19:00 nr 12
sob.-niedz. 16:00-19:00 Club105

Chór Koszalin Canta

es.jpg
Odpłatność: 50 zł/miesiąc

Zajęcia dla dorosłych.

Jako młody stażem chór, sprawdziliśmy się na wielu scenach. W repertuarze wokalno-instrumentalnym z towarzyszeniem orkiestry Filharmonii Koszalińskiej wystąpiliśmy siedmiokrotnie. W różnorodnym programie a cappella zdobywaliśmy wielką sympatię publiczności. O naszych dokonaniach donoszą Media: TV MAX, TV Szczecin, Radio Koszalin, Gazeta Miasto, Głos Koszaliński, Prestiże, Almanach Kulturalny 2012. Motto chóru to praca ponad wszystko, ambitny i różnorodny repertuar, profesjonalne i ciekawe prezentacje.

Prowadząca: Ewa Szereda

wtorek 17:00-21:00 Club105

Chór Frontowe Drogi

Zarząd Chóru.JPG
Odpłatność: 30 zł/miesiąc

Zajęcia dla seniorów.

Aktualnie chór liczy 42 seniorów, dysponuje repertuarem ok. 110 pieśni. Zespół uczestniczy w uroczystościach patriotycznych, uświetnia wiele imprez rocznicowych, bierze udział w przeglądach, konkursach i festiwalach o zasięgu powiatowym i wojewódzkim. Od lutego 2008 roku chór jest organizatorem cyklicznych spotkań zespołów trzeciego wieku pn. SCENA SENIORA. W cieszących się dużym zainteresowaniem koncertach prezentują się zespoły śpiewacze i chóry z Koszalina i okolic. Chór oczekuje na nowych członków, szczególnie mile będą widziani panowie.

Prowadzący: Ireneusz Szereda

wtorek 13:00-15:00 Club105