Zapowiedzi

Zapowiedzi

13.07.2018

4.jpg

4.jpg


iniemamocni_2.jpg„Iniemamocni 2” - od 13 lipca
Reż.: Brad Bird; gat.: Animacja/Przygodowy; USA 2018; 118 min.

W rodzinie Iniemamocnych przyszła kolej na zmiany! Podczas gdy Helen rozwija swoją karierę zawodową, jej mąż Bob zostaje w domu z dziećmi realizując się w zaciszu domowych pieleszy. Ta nowa sytuacja jest trudna dla wszystkich, a pączkujące nadprzyrodzone zdolności małego Jack-Jacka nie czynią jej łatwiejszą. Kiedy kolejny szwarccharakter planuje genialny i niebezpieczny spisek, cała rodzina Iniemamocnych musi ponownie zjednoczyć siły, aby stawić czoła nowemu wyzwaniu. Łatwiej powiedzieć, trudniej zrobić – nawet dla Iniemamocnych.

kup_bilet.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 


nieposluszne.jpg„Nieposłuszne" od 10 sierpnia
Reż.: Sebastián Lelio; obsada: Rachel Weisz, Rachel McAdams, Alessandro Nivola; gat: Melodramat; Irlandia/USA/Wielka Brytania; 2017; 114 min.

Esti jest młodą, przykładną żoną w małej, zamkniętej, żydowskiej społeczności, w której wszyscy się znają i wzajemnie obserwują. Seksualność jest tu poddana sztywnym rygorom, nie ma miejsca na odstępstwo od zasad, a pożądanie to temat tabu. W życiu Esti pojawia się Ronit, jej dawna kochanka i pierwsza miłość. Kiedy namiętność sprzed lat wybucha na nowo, żadna z nich nie zamierza podporządkować się regułom.

kup_bilet.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 


sicario.jpg„Sicario 2: Soldado" od 10 sierpnia
Reż.: Stefano Sollima; obsada: Benicio del Toro, Josh Brolin, Isabela Moner; gat: Thriller/Akcja; USA/Włochy; 2018; 122 min.

Matt i Alejandro powracają na pogranicze amerykańsko-meksykańskie, by dopaść Carlosa Reyesa, narkotykowego barona, który trudni się także przemytem broni dla terrorystów. To co miało być szybką i stosunkowo prostą misją, wkrótce przeradza się w prawdziwą wojnę. Okazuje się bowiem, że Pentagon wydał zgodę na użycie oddziałów specjalnych i ciężkiego uzbrojenia do bezwzględnej walki z sojusznikiem terrorystów. Matt i Alejandro wiedzą, że te metody na pograniczu zamiast przynieść upragniony skutek, mogą wywołać katastrofę. Alejandro podejmuje się samotnej misji po drugiej stronie granicy, która każe mu się cofnąć w głąb mrocznej przeszłości, o której tak pragnął zapomnieć.

kup_bilet.jpg

 

 

 

 

 

 

 


mammamia.jpg„Mamma Mia: Here We Go Again!"- od 17 sierpnia
Reż.: Ol Parker; obsada: Lily James, Amanda Seyfried, Meryl Streep; gat: Komedia/Musical; USA; 2018; 114 min.

Sophie spotyka się na greckiej wyspie Kalokairi z przyjaciółkami swojej matki Donny – Rosie i Tanyą. Dziewczyna ogłasza im, że jest w ciąży, jednak obawia się, że samodzielnie nie uda jej się wychować dziecka. Kobiety oferują swoją pomoc, a do spółki dołączają także mąż Donny, Sam (Pierce Brosnan) oraz jej byli partnerzy: Harry i Bill. Wszyscy zaczynają opowiadać historię nastoletniej Donny, która została matką w młodym wieku i samodzielnie wychowywała dziecko, jednocześnie prowadząc grecką willę oraz śpiewając w girls bandzie.

< powrót

bip.png   jazz.pnglogo_nowe_na_str.jpg eska.png 

© Centrum Kultury 105
Wykonanie: strony internetowe słupsk