Zapowiedzi

Zapowiedzi

26.05.2017

4.jpg

4.jpg


miniony.jpgGRU, DRU I MINIONKI - od 21 lipca
Reż.: Kyle Banda, Pierre Coffin, Eric Guillon, gat.: Animowany, Przygodowy, Komedia 2017; 89 min 

To powrót, na który czekają wszyscy! Twórcy " Jak ukraść księżyc" oraz największych animowanych przebojów 2014 i 2015 - "Minionki rozrabiają" oraz "Minionki" serwują nam kolejne fantastyczne przygody Gru i Lucy, ich uroczych córek - Margo, Edith i Agnes - oraz, naturalnie, Minionków! Za produkcje odpowiada słynna wytwórnia Illumination, odpowiedzialna za przygody Minionków czy "Sekretne życie zwierzaków domowych".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


7779956.3.jpg„Dunkierka - od 28 lipca
Reż.: Christopher Nolan; Obsada: Fionn Whitehead, Tom Glynn-Carney, Jack Lowden; Gat.: Dramat wojenny; Francja, Holandia 2017, 107 min.

"Dunkierka" rozpoczyna się sceną, w której wroga armia otacza setki tysięcy Brytyjczyków i aliantów.  Uwięzieni na plaży między morzem a siłami przeciwnika muszą stawić czoła niemożliwemu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


paryz.jpg„Paryż może poczekać - od 4 sierpnia
Reż.: Eleanor Coppola; obsada: Diane Lane, Arnaud Viard, Alec Baldwin; gat.: Komedia rom.; USA 2016; 92 min.
Życie Anne (Diane Lane) powinno być spełnieniem marzeń. Kobieta jest bowiem żoną bogatego hollywoodzkiego producenta – Michaela (Alec Baldwin) i towarzyszy mu w podróżach po całym świecie. Anne żyje jednak w cieniu zapracowanego i nieobecnego męża, a żar namiętności w ich małżeństwie wypalił się już dawno. Pewnego dnia bliski współpracownik Michaela – beztroski Francuz o imieniu Jacques (Arnaud Viard), proponuje jej podróż samochodem z odbywającego się w Cannes festiwalu filmowego do Paryża. Zaplanowana na siedem godzin podróż, zamienia się w dwudniową przygodę pełną najlepszego jedzenia, doskonałego wina, zapierających dech widoków, nieoczekiwanego humoru oraz… szczypty romansu.

 

 

 

 

 

 

 


botoks.jpg„Botoks - od 29 września
Reż.: Patryk Vega; Obsada: Olga Bołądź, Agnieszka Dygant, Piotr Stramowski; gat.: Thriller; Polska 2017.

Szpital ukazany w „Botoksie" to nie fikcja z popularnych seriali czy folderów prywatnych sieci medycznych. To zakład pracy, gdzie codziennie wylewa się krew, pot i łzy. W jego murach splatają się losy czterech kobiet.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


mroczna_wieza.jpg"Mroczna wieża" - od 11 sierpnia

Reż.: Nikolaj Arcel; Obsada: Idris Elba, Matthew McConaughey, Jackie Earle Haley; gat.: Fantasy, Horror; USA 2017, 95 min.

Ostatni Rycerz, Roland Deschain (Idris Elba), uwięziony w niekończącej się walce z Walterem O’Dimem, znanym także jako Człowiek w czerni (Matthew McConaughey), ze wszystkich sił stara się powstrzymać go przed zburzeniem Mrocznej Wieży, która spaja światy. W imię przetrwania światów, w ostatecznej walce zderzą się ze sobą dobro i zło. Tylko Roland może ocalić Wieżę przed Człowiekiem w czerni.

 

 

< powrót

bip.png kosz.jpg mif2017.jpg logo_nowe_na_str.jpg eska.png

© Centrum Kultury 105
Wykonanie: strony internetowe słupsk