Zapowiedzi

Zapowiedzi

01.12.2018

4.jpg

4.jpg


wszyscy_wiedza.jpg„Wszyscy wiedzą” -  od 12 kwietnia
Reż.: Asghar Farhadi; Obsada: Penélope Cruz, Javier Bardem, Ricardo Darín; gat.: Dramat; Francja/Hiszpania/Włochy 2018; 132 min.

Po wielu latach nieobecności Laura (Cruz) wraz z dwójką dzieci powraca do rodzinnego miasteczka w Hiszpanii na wesele siostry. Podczas hucznej zabawy spotyka Paco (Bardem), swoją wielką, pierwszą miłość. Imprezę przerywa zniknięcie Irene, nastoletniej córki Laury. Przy okazji poszukiwań na jaw wychodzą rodzinne tajemnice, o których wszyscy woleliby zapomnieć. W upalnym, sennym miasteczku pod powierzchnią czai się mrok. Wszyscy są podejrzani.

kup_bilet.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 


DUMBO.jpg„Dumbo - od 19 kwietnia

Reż.: Tim Burton; Obsada: Colin Farrell, Michael Keaton, Danny DeVito, Alan Arkin; Familijny, Fantasy; USA 2019; 112 min.

Były żołnierz Holt zostaje opiekunem cyrkowego słonia. Z biegiem czasu jego dzieci odkrywają niesamowite zdolności Dumbo.
kup_bilet.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


voxlux.jpg„Vox lux” - od 26 kwietnia
Reż.: Brady Corbet; Obsada: Natalie Portman, Jude Low; Gat.: Dramat Muzyczny; USA 2019; 110 min.

Celeste była nastolatką, kiedy wielka tragedia wywindowała ją na szczyty sławy i zrobiła z niej gwiazdę pop. Po latach musi zmierzyć się z przeszłością i przygotować się do wielkiej trasy koncertowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


iron_sky.jpg„Iron Sky. Inwazja” - od 3 maja
Reż.: Timo Vuorensola; Obsada: Lara Rossi, Vladimir Burlakov, Kit Dale; gat.: Komedia/Akcja/Sci-Fi.; Belgia/Finlandia/Niemcy 2019; 90 min.

Mija 20 lat od chwili, gdy inwazja kosmicznych nazistów doszczętnie zrujnowała Ziemię. Niedobitki ludzkości, które przetrwały nuklearną zagładę, opuściły planetę i znalazły schronienie w byłej bazie wroga na Księżycu. Wciąż jednak jest dla nich nadzieja. Okazuje się, że głęboko pod powierzchnią zniszczonej Ziemi znajduje się coś, co może uratować świat. Sprawę postanawia zbadać grupa śmiałków. Podczas wyprawy do wnętrza planety bohaterowie odkryją zdumiewającą prawdę, stojącą za powstaniem gatunku ludzkiego. Przyjdzie im też walczyć z sekretnym Towarzystwem Vril, pradawną rasą Reptilian i kontrolowaną przez nich armią dinozaurów.

 

 

 

 

 

 

 


podly_zly.jpg„Podły, okrutny, zły” - od 10 maja
Reż.: Joe Berlinger; Obsada: Zac Efron, Lily Collins, John Malkovich; gat.: Biograficzny/Kryminał/Thriller; USA 2019; 108 min.

Niewinna twarz Teda Bundy'ego (Zac Efron) skrywała tajemnice brutalnych mordów, w które Liz Kloepfer (Lily Collins) długo nie chciała uwierzyć. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Ted szybko zdobył serce Liz, która samotnie wychowywała córkę. Przez parę lat tworzyli sielankową rodzinę. Ideał runął, gdy Ted został aresztowany pod zarzutem makabrycznych zbrodni. Przystojny, czarujący, charyzmatyczny, czy podły, okrutny, zły? Losy Bundy'ego śledzi cała Ameryka - to pierwszy proces w historii transmitowany przez telewizję. Zakochane kobiety przyjeżdżają na salę sądową. Bundy zyskuje medialną sławę oraz rzeszę wierzących w jego niewinność fanek. Liz musi zdecydować, czy pozostać u jego boku, czy chronić siebie i córkę?

 

 

 

 

 

 

 


john_wick_3.jpg„John Wick 3” - od 17 maja
Reż.: Chad Stahelski; Obsada: Keanu Reeves, Halle Berry, Laurence Fishburne; gat.: Thriller/Akcja; USA 2019; 130 min.

Niedościgniony zabójca i miłośnik psów John Wick wpada w śmiertelnie poważne kłopoty. Likwidując jednego z członków wszechpotężnej Gildii Zabójców, Wick staje się celem najlepszych i najbardziej bezlitosnych fachowców w branży. Za jego głowę zostaje wyznaczona nagroda, której nikt nie jest w stanie się oprzeć. Nie ma takiego miejsca na Ziemi, gdzie mógłby się skryć. Nie ma takiego twardziela, który stanąłby po jego stronie. Jego tropem rusza nawet tajemnicza piękność (Halle Berry), której boją się nawet umarli. Czyżby era Johna Wicka dobiegła końca?

< powrót

bip.png   jazz.pnglogo_nowe_na_str.jpg eska.png 

© Centrum Kultury 105
Wykonanie: strony internetowe słupsk