Zapowiedzi

Zapowiedzi

20.10.2017

4.jpg

4.jpg


ciacha_noc.jpg„Cicha noc” - od 24 listopada
Reż.: Piotr Domalewski; Obsada: Dawid Ogrodnik, Tomasz Ziętek, Agnieszka Suchora; gat.: Dramat; Polska 2017; 97 min.

Adam (Dawid Ogrodnik), na co dzień pracujący za granicą, w Wigilię Bożego Narodzenia odwiedza swój rodzinny dom na polskiej prowincji. Z początku ukrywa prawdziwy powód tej nieoczekiwanej wizyty, ale wkrótce zaczyna wprowadzać kolejnych krewnych w swoje plany. Szczególną rolę do odegrania w intrydze ma jego ojciec (Arkadiusz Jakubik), brat (Tomasz Ziętek), z którym Adam jest w konflikcie oraz siostra (Maria Dębska) z mężem (Tomasz Schuchardt). Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy świąteczny gość oznajmia, że zostanie ojcem. Wtedy, zgodnie z polską tradycją, na stole pojawia się alkohol. Nikt z rodziny nie spodziewa się, jak wielki wpływ na życie ich wszystkich będą miały dalsze wydarzenia tej wigilijnej nocy.

 

 

 

 

 

 

 


listy.jpg„Listy do M. 3 - od 10 listopada - pokaz przedpremierowy 9 listopada godz. 20:00
Reż. Tomasz Konecki, gat. Komedia romantyczna, Polska 2017.

Bohaterowie przebojów "Listy do M." i "Listy do M. 2" powracają! Gwiazdorska obsada, humor, wzruszenia, wysokobudżetowa realizacja filmowa, przebojowa muzyka oraz bohaterowie, których nie da się nie lubić."Listy do M. 3" opowie historię kilku osób, którym w jeden magiczny dzień przydarzają się wyjątkowe chwile.Bohaterowie przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas jest pełen niespodzianek.

 

 

 

kup_bilet.jpg

 

 

 

 

 

 


sprawa.jpgSprawa Chrystusa - od 2 grudnia
Reż:  Jon Gunn; obsada: Mike Vogel, Erika Christensen, gat.: Dramat, USA, 112 min.

Lee był na samym szczycie. Jego mistrzowskie reportaże śledcze przynosiły mu nagrody i umożliwiały awans w „Chicago Tribune”, a w domu czekała na niego kochająca żona i dzieci. Miał poczucie, że jako pan swojego losu jest zawsze nieomylny. Pewnego wieczoru jednak wszystko się zmieniło... Groźba utraty rodziny stała się przyczyną, dla której ten zagorzały racjonalista i ateista postanowił zmierzyć się z największą tajemnicą chrześcijaństwa. Wtedy jeszcze nie wiedział, że będzie to najważniejsze dziennikarskie śledztwo w dziejach...

 

 

 

 

 

 

 

 


Najlepszy.jpg„Najlepszy”- od 8 grudnia
Reż.: Łukasz Palkowski; Obsada: Jakub Gierszał, Arkadiusz Jakubik, Janusz Gajos, Artur Żmijewski, Magdalena Cielecka; Gat.: Biograficzny, Dramat, Sportowy; Polska 2017, 110 min.

Głównym bohaterem filmu jest Polak, który zachwycił świat, a który u nas, do dziś, pozostaje osobą praktycznie nieznaną. To fascynująca, pełna morderczego wysiłku, spektakularnych upadków i niezwykłej siły, historia inspirowana życiem Jerzego Górskiego, który ukończył bieg śmierci oraz ustanowił rekord świata w triathlonowych mistrzostwach świata, zdobywając tytuł mistrza na dystansie Double Ironman z czasem 24h:47min:46sek. Ten rekord nie byłby jednak możliwy, gdyby w jego życiu nie pojawiły się dwie kobiety. Jedną stracił. Druga stała się inspiracją, aby zawalczył o swoje życie.

 

 

 

 

 

 

 


SW8_plakat_B1_end.jpg„Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi” - od 13 grudnia
Reż.: Rian Johson; Obsada: Daisy Ridley, John Boyega, Mark Hamil, Oscar Isaac; Gat.: Przygodowy, Science-Fiction ; USA 2017; 149 min.

Rey, którą poznaliśmy w filmie Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy oraz Finn, Poe i Luke Skywalker kontynuują swoją wielką podróż w kolejnej odsłonie gwiezdnej sagi.

KUP BILET:

FILM W WERSJI 2D DUBBING
FILM W WERSJI 2D NAPISY
FILM W WERSJI 3D DUBBING
FILM W WERSJI 3D NAPISY

 

 

 

< powrót

bip.png kosz.jpgmif2017.jpg  jazz.pnglogo_nowe_na_str.jpg eska.png mec.png

© Centrum Kultury 105
Wykonanie: strony internetowe słupsk