Zapowiedzi

Zapowiedzi

01.12.2018

4.jpg

4.jpg


Fuga-plakat-filmu-muskaa.jpg„Fuga” - od 7 grudnia
Reż.: Agnieszka Smoczyńska; Obsada: Gabriela Muskała, Łukasz Simlat, Małgorzata Buczkowska; gat.: Thriller/Psychologiczny; Czechy/Polska/Słowacja 2018; 100 min.

Alicja nie pamięta przeszłości, nie wie kim jest. Kiedy po dwóch latach od zniknięcia zostaje odnaleziona przez rodzinę, nie chce wracać do dawnego, zapomnianego życia. Nie pamięta miłości do męża i synka. Z czasem do Alicji wracają urywki wspomnień, tworząc niewyraźny i niepokojący obraz tajemnicy – tego co zdarzyło się w przeszłości. Co jest tą tajemnicą? Czy rodzące się uczucia do przed chwilą poznanych męża i syna pozwolą kobiecie zrozumieć przeszłość i zbudować szczęście swoje i rodziny?

kup_bilet.jpg

 

 

 

 

 

 

 


chleb-z-nieba-medium.jpg„Chleb z nieba”- od 14 grudnia
Reż.: Giovanni Bedeschi; Odsada: Donatella Bartoli, Sergio Leone; Gat.: Dramat; Włochy 2018, 100 min.

Lilli i Annibale mieszkają w Mediolanie, choć "mieszkają" to niekoniecznie właściwe określenie. Są bezdomni. W Wigilię znajdują w śmietniku niemowlę – małego i bardzo radosnego chłopca. Para zabiera go do najbliższego szpitala, ale tam czeka ich nie lada niespodzianka. Ani lekarze, ani pielęgniarki... nie widzą dziecka!

kup_bilet.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 


Narodziny-Gwiazdy-Plakat-01.jpg„Narodziny gwiazdy”- od 14 grudnia
Reż.: Bradley Cooper; Obsada: Lady Gaga, Bradley Cooper, Sam Elliott; gat.: Dramat/Muzyczny; USA 2018; 135 min.

Cooper wciela się w rolę Jacksona Maine’a, gwiazdora muzyki country, którego kariera chyli się ku upadkowi, kiedy odkrywa utalentowaną, nieznaną nikomu piosenkarkę Ally (w tej roli Lady Gaga). Kiedy między tą dwójką wybucha płomienny romans, Jack nakłania Ally do wyjścia z cienia i pomaga jej osiągnąć sławę. Jednak gdy kariera Ally w szybkim tempie przyćmiewa dokonania Jacka, jest mu coraz trudniej poradzić sobie z własną gasnącą gwiazdą.

kup_bilet.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 


864x1280_pf8id6.jpg„Mary Poppins powraca” - od 19 grudnia
Reż.: Rob Marshall; Obsada: Emili Blunt, Colin Firth, Meryl Streep, Emily Mortimer; Gat.: Musical, USA, 2018,  130 min.

Mary Poppins pomaga nowemu pokoleniu rodziny Banksów odnaleźć radość i zachwyt życiem, które zatracili w szarej codzienności. Niezawodna niania i jej magiczne zdolności jak zwykle przemienią każde zadanie w niezapomnianą, fantastyczną przygodę!

2D dubbing

kup_bilet.jpg

 

 

 

 

2D napisy

kup_bilet.jpg

 

 

< powrót

bip.png   jazz.pnglogo_nowe_na_str.jpg eska.png 

© Centrum Kultury 105
Wykonanie: strony internetowe słupsk