Zapowiedzi

Zapowiedzi

04.10.2019

4.jpg

4.jpg


 

ukryta_gra.jpg„Ukryta gra”- od 8 listopada
Reż.: Łukasz Kośmicki; Obsada: Bill Pullman, Lotte Verbeek, James Bloor; gat.: Thriller; Polska 2019; 95 min.

Początek lat sześćdziesiątych. U szczytu kryzysu kubańskiego amerykańskie tajne służby porywają wybitnego matematyka Joshuę Mansky’ego. Nadużywający alkoholu zapomniany geniusz ma wystąpić w szachowym pojedynku przeciwko sowieckiemu mistrzowi Gawryłowowi na międzynarodowym turnieju w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki. Rywalizacja to jednak tylko przykrywka do szpiegowskiej rozgrywki. Kiedy sojusznicy okazują się wrogami i nie wiadomo, komu naprawdę ufać, Mansky musi wykonać decydujący ruch, mający powstrzymać konflikt nuklearny.

kup_bilet.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 


 

kmw_1611_angry_birds_2.jpg„Angry Birds Film 2” - od 9 listopada
Reż.: Thurop Van Orman; gat.: Animacja/Komedia; Finlandia/USA 2019; 96 min.

Skomplikowana relacja nielotów Angry Birds oraz sprytnych Zielonych Świnek przenosi się na wyższy poziom. Kiedy wyspy zamieszkane przez Angry Birds i Świnki znajdą się w niebezpieczeństwie, a nowy wróg da o sobie znać, Red, Chuck i Bomba rekrutują Silver (siostrę Chucka) oraz łączą siły z Leonardem i jego drużyną, tworząc superteam, który ma ocalić ich domy.

kup_bilet.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

1800_gramw.jpg„1800 gramów” - od 15 listopada
Reż.: Marcin Głowacki; Obsada: Magdalena Różczka, Piotr Głowacki, Maciej Zakościelny; gat.: Dramat obyczajowy; Polska 2019.

Kraków przygotowuje się na nadejście świąt. Ewa (Magdalena Różczka), kobieta dla której nie ma rzeczy niemożliwych, szuka nowych opiekunów dla dzieci pozbawionych rodzin. Jest wulkanem energii, potrafi wyważyć każde drzwi i nagiąć każdy przepis, aby im pomóc. Tuż przed Bożym Narodzeniem w jej życiu pojawia się niezwykła dziewczynka – Nutka, niemowlę pozostawione przez matkę. Dla jej dobra Ewa gotowa jest zrobić wszystko, nawet poświęcić siebie, swoją karierę i szansę na miłość… Nie spodziewa się, że wkrótce przez jej życie przetoczy się prawdziwa lawina emocji, na którą nie przygotowało jej nic, czego do tej pory doświadczyła. Czy bezinteresownie ratując jeden mały świat można uratować również siebie?

kup_bilet.jpg

 

 

 

 

 

 

 


 

kraina_lodu_2.jpg„Kraina lodu II” - od 22 listopada
Reż.: Jennifer Lee, Chris Buck; gat.: Animacja/Przygodowy; USA 2019.

Druga część niezwykle popularnej animowanej baśni Disneya. Elsa i Anna powracają do kin, a wraz z nimi przesympatyczny bałwanek Olaf.

kup_bilet.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

last_christmas.jpg

„Last Christmas”- od 29 listopada
Reż.: Paul Feig; Obsada: Emilia Clarke, Henry Golding, Michelle Yeoh; gat.: Komedia rom.; USA/Wielka Brytania 2019; 102 min.
Kate (Emilia Clarke) mieszka w Londynie, czkawką odbijają się jej konsekwencje złych wyborów, jakich dokonała w życiu. Na co dzień pracuje jako elf w jednym ze sklepów z artykułami świątecznymi. Kiedy w jej życie wkracza Tom (Henry Golding), wydaje się, że mężczyzna jest ideałem, może nawet więcej niż ideałem. Ale kiedy do Londynu puka „most wonderful time of the year”, wszystko zaczyna się psuć. A czasem powinno się po prostu pozwolić śniegowi padać, a sercu bić swoim rytmem. No, i wierzyć…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

0009DKGONKTI4XGH-C122.jpg„Solid Gold - od 7 grudnia
Reż.: Jacek Bromski; Obsada: Janusz Gajos, Andrzej Seweryn, Marta Nieradkiewicz, Olgierd Łukaszewicz, DAnuta Stenka, Piotr Stramowski; Thriller, Polityczny' Polska; 145 min.

Kaja Miller jest młodą, uczciwą policjantką. W czasie jednej z nieudolnie przeprowadzonych akcji zostaje porwana i zgwałcona. Uciekając zabija swoich oprawców, a w raporcie zataja okoliczności zajścia i odchodzi z pracy. Osiem lat później do Gdyni ściąga ją jej były szef, Nowicki, wysoki oficer CBŚ, który stoi na czele zespołu prowadzącego dochodzenie w sprawie biznesowo-politycznych powiązań na Pomorzu. Grupa ma za zadanie rozpracowanie przestępców zajmujących się budowaniem piramidy finansowej o ogromnym zasięgu. Tropy prowadzą do Kaweckiego – nieuczciwego biznesmena wykorzystującego polityczne znajomości do ochrony własnych interesów. Śledztwo zatacza coraz szersze kręgi i obnaża powiązania świata biznesu, służb i przestępczości zorganizowanej.

 

 

 

 

  

 


 

7902509.3.jpg

„Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie - od 19 grudnia
Reż.: J.J. Agrams; Obsada: Daisy Ridley, Adam Driver, John Boyega, Oscar Isaac; Przygodowy, Sci-FI; USA, 160 min.

Członkowie organizacji Opór ponownie stawiają czoła Najwyższemu Porządkowi.

2D napisy
kup_bilet.jpg


2D dubbing
kup_bilet.jpg3D napisy
kup_bilet.jpg3D dubbing
kup_bilet.jpg

< powrót

bip.png   jazz.pnglogo_nowe_na_str.jpg eska.png 

© Centrum Kultury 105
Wykonanie: strony internetowe słupsk