Warsztaty filmowe

Warsztaty filmowe

28.09.2018

camera-1867184_640.jpg

Centrum Kultury CK 105 i Studio Filmowe 105 zaprasza na WARSZTATY Z REALIZACJI FILMU DOKUMENTALNEGO będące okazją do pogłębionego obserwowania rzeczywistości, a praca z kamerą pretekstem do spotkania z drugim człowiekiem.

Warsztaty przeznaczone są dla studentów i absolwentów wyższych uczelni w każdym stopniu zaawansowania filmowego, a nawet jego braku, wystarczy ciekawość i potrzeba opowieści. W trakcie uczestnicy będą pracować nad kolejnymi etapami filmu: rozwijać pomysł, tworzyć scenariusz, dokumentacje, narracyjny i wizualny styl filmu, przejdą przez okres zdjęciowy, montaż, postprodukcję. Finalnym celem warsztatów jest stworzenie filmu dokumentalnego którego twórcami będą uczestnicy.

Projekt zakłada comiesięczne dwudniowe (weekendowe) sesje od październiku 2018 do lutego 2019 + okres zdjęciowy. Zajęcia poprowadzą czynni zawodowo filmowcy.

Organizatorzy zachęcają do zgłaszania się z pomysłami na film dokumentalny, natomiast nie jest to wymagane. Do zgłoszenia, które należy wysłać na: kryterium@ck105.koszalin.pl prosimy dołączyć krótką notkę o sobie.

Organizator warsztatów zastrzega sobie prawo do wyboru osób na podstawie zgłoszeń.
Odpłatność 50zł/miesiąc

< powrót

bip.png   jazz.pnglogo_nowe_na_str.jpg eska.png 

© Centrum Kultury 105
Wykonanie: strony internetowe słupsk