Szminka Movie

Szminka Movie

25.05.2017

sm_okadka.jpg

Szminka Movie to nowy projekt realizowany przez Kino Kryterium w Koszalinie. Nowy projekt stworzony został z myślą o kobietach i ich niecodziennych zainteresowaniach oraz wyjątkowych marzeniach.

Zapraszamy wszystkie Panie, które potrzebują chwili relaksu i odpoczynku oraz oderwania się od codziennych obowiązków. Nowy cykl to chwila wytchnienia oraz świetna zabawa spędzona w doskonałym babskim gronie.

Spotkania w ramach cyklu Szminka Movie odbywać się będą raz w miesiącu o godzinie 18:00. Pokazom filmowym dotrzymywać towarzystwa będą specjalne atrakcje przygotowane z myślą o kobietach m. in. nauka tańca, koncerty, degustacje, pokazy kosmetyków i zabiegów upiększających oraz wiele innych atrakcji. Bilet 10 zł. 

Bez_nazwy-1.jpg

 

Partnerem Szminka Movie jest:
o_420826273656eeb7-0.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 


malzenskie_porachunki_25_maja.jpg„Małżeńskie porachunki” - 25 maja, godz. 18:00, bilety: 10 zł
Reż.: Ole Bornedal; obsada: Nicolas Bro, Ulrich Thomsen, Mia Lyhne; gat.: Komedia kryminalna;Dania 2017; 90 min.

Ib i Edward mają już dość swoich żon oraz dotychczasowego życia i chętnie zakosztowaliby na nowo swobody. Przy kieliszku snują misterny plan, a potem wynajmują płatnego zabójcę, który ma im pomóc odzyskać wolność. Dużo oszczędniej jest zatrudnić mordercę na zlecenie, niż rozwieść się po kilkunastu latach małżeństwa! Przyjaciele nie doceniają jednak swoich żon i nieoczekiwanie to oni muszą zacząć obawiać się o swoje życie.

kup_bilet.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 


Szminka_14.06_Song_to_Song.jpg„Song to Song” - 14 czerwca, godz. 18:00, bilety: 10 zł
Reż,: Terrence Malick; Obsada: Rayan Gosling, Rooney Mara, Michael Fassbender, Natalie Portman, Cate Blanchett; Gat.: Dramat, Muzyczny; USA 2017, 129 min.

"Song to Song" to współczesne love story rozgrywające się w świecie muzycznej bohemy. BV (Gosling) i Faye (Mara) są szaleńczo zakochanymi w sobie marzycielami. Oprócz miłości, łączy ich pragnienie, by zaistnieć w muzycznym świecie. Choć drzwi do kariery może otworzyć im muzyczny magnat Cook (Fassbender), intencje cynicznego biznesmena nie są do końca jasne. Sprawy skomplikują się, gdy do miłosnego trójkąta dołączy jego nowa muza (Portman).

kup_bilet.jpg

< powrót

bip.pngkosz.jpgmif2017.jpglogo_nowe_na_str.jpgeska.png

© Centrum Kultury 105
Wykonanie: strony internetowe słupsk