Szminka Movie

Szminka Movie

27.04.2017

sm_okadka.jpg

Szminka Movie to nowy projekt realizowany przez Kino Kryterium w Koszalinie. Nowy projekt stworzony został z myślą o kobietach i ich niecodziennych zainteresowaniach oraz wyjątkowych marzeniach.

Zapraszamy wszystkie Panie, które potrzebują chwili relaksu i odpoczynku oraz oderwania się od codziennych obowiązków. Nowy cykl to chwila wytchnienia oraz świetna zabawa spędzona w doskonałym babskim gronie.

Spotkania w ramach cyklu Szminka Movie odbywać się będą raz w miesiącu o godzinie 18:00. Pokazom filmowym dotrzymywać towarzystwa będą specjalne atrakcje przygotowane z myślą o kobietach m. in. nauka tańca, koncerty, degustacje, pokazy kosmetyków i zabiegów upiększających oraz wiele innych atrakcji. Bilet 10 zł. 

Bez_nazwy-1.jpg

 

Partnerem Szminka Movie jest:
o_420826273656eeb7-0.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 


planeta_27.04.17.jpg„Planetarium” 27 kwietnia;  godz. 18:00; bilety: 10zł
Reż.: Rebecca Zlotowski; obsada: Natalie Portman, Lily-Rose Melody Depp, gat.: Dramat; USA 2016; 105 min.

„Planetarium” przedstawia historię dwóch sióstr, które uznawane za medium, potrafią skontaktować się z duchami zmarłych. Gdy podczas jednego ze swoich seansów poznają wziętego producenta filmowego, który chce nagrać ich dokonania na taśmie filmowej, ich życie się odmieni. Mężczyzna (dobry Emmanuel Salinger) zaoferuje im dach nad głową, a jedną z nich uczyni gwiazdą, zatrudniając w swoim fabularyzowanym filmie. W tym samym czasie badając naukowo (i również filmując) moce młodszej z sióstr, która potrafi przywołać dusze zmarłych. Jego nadrzędnym celem jest bowiem uchwycenie aury ducha na filmie, dla zwiększenia estymy i konkurencyjności rodzimego, francuskiego kina. 

kup_bilet.jpg

< powrót

bip.pngkosz.jpgjazz.png mif_2016.jpglogo_nowe_na_str.jpg  eska.png

© Centrum Kultury 105
Wykonanie: strony internetowe słupsk