Repertuar (17-23.09.2021 r.)

ul. Zwycięstwa 105
75-001 Koszalin

Numery telefonów:
Kasa: 94 347-57-41/42 (czynna: według godzin seansów ujętych w repertuarze kina - 30 minut przed pierwszym seansem)

Recepcja: odbiór oraz zakup biletów możliwy w godzinach pracy CK105
Biuro: 94 347-57-37/03

Rezerwacje telefoniczne (pon.-pt.) w godz. 8:30-15:30: 94 347 57 03/00
Rezerwacje telefoniczne (pon.-niedz.) w godz. 16:00-20:00: 94 347 57 41/00

Cennik (kliknij aby powiększyć):

17 września (piątek)

18:00 Szminka Movie: Widzimy się wczoraj
20:00 Small World

„Teściowie”
Reż.: Kuba Michalczuk; Obsada: Maja Ostaszewska, Marcin Dorociński, Izabela Kuna, Adam Woronowicz; Gat.: Komedia; Polska,2021; 82 min.
„Teściowie” to szalona opowieść o tym, co się może wydarzyć, gdy puszczają nerwy. Czy wesele po odwołanym ślubie to przepis na katastrofę? Owszem. I to jaką! Dwie rodziny różni wszystko – pochodzenie, status, zawartość portfela, gust. Rodzice pana młodego (Maja Ostaszewska, Marcin Dorociński) i panny młodej (Izabela Kuna, Adam Woronowicz) początkowo są w szoku. Co takiego się stało? Kto zawinił? Co z weselem? Czy witać gości? Grać muzykę? Polewać wódkę? Kto pokroi tort? Od słowa do słowa uprzejme uśmiechy zamieniają się w publiczne pranie brudów.

„Small World”
Reż.: Patryk Vega; Obsada: Piotr Adamczyk, Julia Wieniawa, Marieta Żukowska, Piotr Stramowski; Gat.: Dramat; Polska; 2021; 117 min.
W tajemniczych okolicznościach, sprzed rodzinnego domu, zostaje uprowadzona dziewczynka. Jedynym śladem zajścia pozostaje widziana w okolicy rosyjska ciężarówka. Matka dziewczynki (Marietta Żukowska), wspierana przez policjanta Roberta (Piotr Adamczyk), wyrusza w pościg, ale nie jest w stanie zatrzymać porywaczy. Po latach, wciąż gnębiony wyrzutami sumienia Robert wpada na trop, który pozwala mu wrócić do sprawy. Odkryte na miejscu eksplozji rosyjskiej kamienicy dowody naprowadzają go na ślad międzynarodowej szajki przestępczej. Tymczasem w Bangkoku, nastolatka Ola (Julia Wieniawa) jest zmuszana spełniać wszystkie zachcianki bogatego biznesmena. Co stanie się, gdy los zetknie dziewczynę z polskim stróżem prawa?

„Psi Patrol. Film”
Reż.: Cal Brunker; Gat.: Animacja/Familijny; Kanada/USA: 2021, 88 min.
Ryder i ulubione, bohaterskie szczeniaki muszą stawić czoła nowym wyzwaniom. Niedawno wybrany burmistrz, Humdinger wprowadza kompletny chaos do Miasta Przygód, zatem Ryder i szczenięta muszą uratować miasto. Humdinger jest zapatrzony w siebie, kocha tylko koty. Urzędnik wprowadza surowy zakaz - zakaz wprowadzania psów. Nie wie jednak, że najlepszy na świecie zespół ratowników ma plan, aby powstrzymać jego pomysły- wywrócenia Miasta Przygód do góry nogami.

Kino Małego Widza: „Kosmiczny mecz: Nowa Era”
Reż. Malcolm D. Lee; Gat.: Animacja/Komedia/Sci-Fi; USA 2021; 115 min.
LeBron James i jego młodszy syn Dom zostają uwięzieni w przestrzeni cyfrowej przez zbuntowaną sztuczną inteligencję. Sportowiec musi bezpiecznie wrócić z synem do domu, prowadząc Bugsa, Lolę i całą paczkę notorycznie niezdyscyplinowanych bohaterów Looney Tunes do zwycięstwa na koszykarskim parkiecie z drużyną cyfrowych mistrzów, stworzonych przez sztuczny umysł. Takiej parady gwiazd profesjonalnej koszykówki jeszcze nie widzieliście. Tunes kontra Goons to mecz o najwyższą stawkę, który odmieni relację LeBrona z synem i udowodni, jaką moc ma zwykłe bycie sobą. Gotowe do akcji animki odrzucają konwencję, wykorzystują swoje wyjątkowe talenty, i zaskakują nawet samego „Króla” Jamesa, rozgrywając mecz po swojemu.

Dyskusyjny Klub Filmowy: „Święta, święta i po świętach”
Reż.: Sandra Kogut; Obsada: Regina Casé, Rogério Fróes, Gisele Fróes; Gat.: Komedia/Dramat; Brazylia 2019; 94 min.
Każdego roku Edgar (Otávio Müller i Marta (Gisele Fróes) organizują dużą imprezę w luksusowej letniej rezydencji. Przygotowywana jest przez gospodynię Madę (Regina Casé) i innych pracowników domu. Ale za trzy lata wszystko się zmieni. Gdy świat zamożnych bossów rozpada się, zmieciony skandalami finansowymi, Mada staje się odpowiedzialna za własność, którą jest zdeterminowana maksymalnie wykorzystać.

Szminka Movie: „Widzimy się wczoraj”
Reż.: Maggie Peren; Obsada: Alicia von Rittberg, Edin Hasanovic, Tim Oliver Schultz; Gat.: Komedia rom.; Niemcy 2020; 92 min.
Poznajcie Zazi, singielkę z wielkiego miasta, która mogłaby być młodszą siostrą Bridget Jones. Jest równą dziewczyną, ale zamiast sztuki uwodzenia, do perfekcji opanowała unikanie stałych związków. Choć w głębi duszy marzy o wielkim uczuciu, faceci w jej życiu to tylko kłopoty. Przekonuje się o tym po raz kolejny, gdy dostaje zaproszenie na ślub dawnego przyjaciela, z którym łączyło ją „coś więcej”. Zna sekret wybranki jego serca i musi podzielić się nim z panem młodym, zanim padnie sakramentalne „tak”. Sprawa jest jednak bardzo skomplikowana, a wesele ma się odbyć nazajutrz, więc Zazi musi szybko wymyślić jakiś plan. A może dostanie więcej niż jedną szansę na uratowanie przyjaciela? I więcej niż jedną szansę na… miłość?