Oferta filmowa dla przedszkoli

Oferta filmowa dla przedszkoli

09.09.2021

2.jpg

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy interesującą ofertę biletów grupowych. Jesteśmy zawsze otwarci na Państwa sugestie i pomysły. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych propozycji.
Bilety grupowe to bilety dla grupy na konkretny dzień i seans. Mają Państwo możliwość wyboru dogodnych miejsc na sali, a także zakupu biletów w specjalnej niższej cenie 10 zł (wersja 2D) za sztukę (opiekunowie grupy gratis przy minimum 20 osobach). Specjalnie dla Państwa możemy zorganizować seans filmowy na wybrany przez Państwa tytuł z aktualnego repertuaru lub oferty kina, a także spoza oferty kina. Wszystkie seanse odbywają się w godzinach przedpołudniowych.

Filmy animowane oferujemy w wersji cyfrowej 2D w polskiej wersji językowej. Opiekunowie grup wchodzą na seans bezpłatnie. Istnieje także możliwość dokupienia do biletów popcornu w atrakcyjne cenie.

W celu uzgodnienia szczegółów prosimy o kontakt pod numerem telefonu: (94) 347 57 03/36/37 lub pod adresem mailowym: dorota.tarasiewicz@ck105.koszalin.pl


 

KMW_2.10.Luca.jpg„Luca”
Reż.: Enrico Casarosa; gat.: Animacja / Komedia / Przygodowy; USA 2021.

Luca spędza niezapomniane wakacje na włoskiej Riwierze z nowo poznanym przyjacielem, ten jednak skrywa pewien sekret.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Lassie_wroc_plakat.jpg„Lassie, wróć!”
Reż.: Hanno Olderdissen; Obsada: Sebastian Bezzel, Anna Maria Mühe, Nico Marischka; gat.: Familijny / Przygodowy; Niemcy 2020; 96 min.

Historia najwierniejszego psa świata i jego niezwykłej podróży w poszukiwaniu domu i najlepszego kumpla. Dwunastolatek Flo i suczka Lassie są parą nierozłącznych przyjaciół. Niestety tata chłopca traci pracę i cała rodzina musi przenieść się do małego mieszkania, gdzie psy nie są akceptowane. Zrozpaczony Flo, chcąc nie chcąc, musi rozstać się z Lassie. Pies zostaje oddany w ręce rozpieszczonej dziewczynki – Priscilli, która zawozi go do swojego domu nad morzem. Jednak gdy tylko nadarza się okazja, Lassie wykorzystuje szansę i ucieka. Dając popis niezwykłego sprytu i mądrości, przemierza cały kraj, by odnaleźć Flo. Ale nie tylko ona wpada na podobny pomysł. Również Flo, nie mogąc znieść samotności, zaczyna szukać suczki. Chociaż dwójkę przyjaciół dzielą setki kilometrów, chłopiec i zwierzę zrobią wszystko, żeby znów być razem.

 

 

 

 

  

 


 

kraina_smokw.jpg„Kraina smoków”
Reż.: Tomer Eshed; Gat.: Animacja; Niemcy 2020; 91 min.

Młody smok Lung wraz z skrzatem i osieroconym chłopcem wyrusza w niebezpieczną podróż, aby ocalić swoją krainę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

psi_patrol.jpg„Psi Patrol. Film”
Reż.: Cal Brunker; Gat.: Animacja/Familijny; Kanada/USA: 2021, 88 min.

W tym pierwszym pełnometrażowym filmie najmłodsi widzowie zobaczą swoich ulubionych bohaterów: owczarka Chase’a, dalmatyńczyka Marshalla, buldoga Rubble’a, kundelka Rocky’ego, labradorkę Zumy, suczkę cockapoo Skye oraz 10-letniego chłopca Rydera, szefa całego oddziału. Pojawi się też zupełnie nowa znacząca postać – jamniczka Liberty.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

< powrót

bip.png   logo_cikit.png   hanza_logo-napis.png   mif-logo.png

© Centrum Kultury 105
Wykonanie: strony internetowe słupsk
Zwiększ kontrast Powiększ font