Kryterium Movie

Kryterium Movie

29.10.2017

29.10_Biegacze.jpg

29.10_Biegacze.jpg„Biegacze” - 29 października, godz. 18:00, bilety: 10 zł
Reż.: Łukasz Borowski; Obsada: Agata Matejczuk, Michał Kiełbasiński, Wiesław Macherzyński; gat.: Dokumentalny/Sportowy; Polska 2017; 72 min.

Podczas wyścigu uczestnicy pokonują ponad 240 kilometrów. Przez dwie doby biegacze nie śpią, nie mają przystanków, nawet posiłki przyjmują, biegnąc. Ci, którzy docierają na metę, odczuwają wielką euforię. Bardzo szybko zaczynają myśleć o kolejnym biegu ekstremalnym. Dokument "Biegacze" przybliży widzowi stan ekstremalnego wysiłku fizycznego i momenty kryzysów psychicznych, z którymi muszą się mierzyć biegacze. Przynajmniej w części pozwala to widzom na przeżycie niezwykle intensywnych emocji, które stają się udziałem ultramaratończyków.

kup_bilet.jpg

 

 

 

 

 

 Skazany.jpg„Skazany” - 30 listopada, godz. 18:00, bilety: 10 zł
Reż.: Ric Roman Waugh; Obsada: Nikolaj Coster-Waldau, Omari Hardwick, Lake Bell; Gat.: Dramat/Thriller; USA 2017; 121 min.

Biznesmen Jacob Harlon (Nikolaj Coster-Waldau) trafia do więzienia po spowodowaniu śmiertelnego wypadku. By przetrwać za kratkami, musi nauczyć się obowiązujących w zakładzie karnym reguł, ale również wyrachowania i sprytu. Z czasem Jacob zacznie rozumieć, że jedyną gwarancją na przeżycie jest dołączenie do któregoś z więziennych gangów. Decyzja, którą podejmie, uratuje go od śmierci, ale napiętnuje na resztę życia. Wkrótce po wyjściu z więzienia, przywódcy gangu zmuszą Jacoba do przeprowadzenia zbrojnej operacji przeciwko największym rywalom z ulic Kalifornii. Były skazaniec, chcąc nie chcąc, znajdzie się w sytuacji, w której zaciągnięte długi możne spłacić wyłącznie przelaną krwią.

kup_bilet.jpg

< powrót

bip.png kosz.jpgmif2017.jpg  jazz.pnglogo_nowe_na_str.jpg eska.png mec.png

© Centrum Kultury 105
Wykonanie: strony internetowe słupsk