Kino samochodowe

Kino samochodowe

12.07.2020

SAMOCHODOWE.jpg

 

Baner_Moto_Kino.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Kino Samochodowe, 12 lipca, godz. 22:00, plac pod Amfiteatrem (wstęp wolny)

kino_samochodowe_12_lipca_eksterminator.jpg„Gotowi na wszystko. Exterminator”
Reż.: Michał Rogalski; Obsada: Paweł Domagała, Krzysztof Czeczot, Piotr Żurawski; gat.: Komedia; Polska 2017; 117 min.


Piątka oddanych przyjaciół miała od dzieciństwa wielkie marzenie – chcieli wstrząsnąć polską sceną metalową i gromadzić na koncertach tłumy, a wszystko to pod szyldem zespołu o złowieszczo brzmiącej nazwie: Exterminator. Czas jednak pokazał, że młodzieńcze ambicje to jedno, a życie to drugie.Pewnego dnia powracają dawne wspomnienia – pani burmistrz (Dominika Kluźniak) okazuje się wielką fanką Exterminatora ze starych czasów. Obiecuje wesprzeć przyjaciół unijną dotacją, o ile dogadają się i doprowadzą do reaktywacji zespołu. Szybko okazuje się, że propozycja ma jednak mały haczyk: chłopcy muszą sprzeniewierzyć się swoim ideałom i wystąpić na kilku festynach, grając utwory dalekie od ich repertuaru. Męska duma nie pozwala bohaterom iść na kompromis, a wieloletnia przyjaźń i związki z kobietami poddane zostają prawdziwej próbie. 

8 sierpnia, godz. 21:30, plac pod Amfiteatrem (wstęp wolny)

kino_samochodowe_8_sierpnia_proceder.jpg„Proceder”
Reż.: Michał Węgrzyn; Obsada: Piotr Witkowski, Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Więdłocha; gat.: Biograficzny; Polska 2019; 137 min.


"Proceder" to poruszająca historia rapera Tomasza Chady – chłopaka z blokowisk, z duszą poety i darem do wpadania w poważne kłopoty. Prawdziwy i szczery do bólu w swoich tekstach, Chada ginie w niewyjaśnionych okolicznościach zostawiając zszokowanych fanów i dziewczynę, którą kochał. Muzyka była całym jego życiem - pasją i światem, w który uciekał, gdy rzeczywistość nie miała mu zbyt wiele do zaoferowania.

< powrót

bip.png   jazz.pnglogo_nowe_na_str.jpg eska.png 

© Centrum Kultury 105
Wykonanie: strony internetowe słupsk