Ferie w kinie Kryterium

Ferie w kinie Kryterium

28.01.2019

ferie_w_kinie.jpg

Godz. 10:00
Bilety:
1 zł – dla dzieci z Koszalina
7 zł – dla pozostałych


Ferie_w_kinie_23.09_moja_zyrafa.jpg28 stycznia-1 lutego – „Moja żyrafa”
Reż.: Barbara Bredero; Obsada: Liam de Vries, Martijn Fischer, Dolores Leeuwin; gat.: Familijny;     Belgia/ Holandia/ Niemcy 2017; 74 min.

Rafał urodził się tego samego dnia, co jego najlepsza przyjaciółka Rafa, żyrafa. Ponieważ jego dziadek jest opiekunem w zoo, Rafała często można spotkać w pobliżu Rafy. Są nierozłączni i dzielą się wszystkim, aż Rafał po raz pierwszy idzie do szkoły i dowiaduje się, że żyrafy do szkoły chodzić nie mogą. Rafał tęskni za Rafą, a żyrafa Rafa tęskni za Rafałem. Dlatego Rafał wymyśla plan zabrania żyrafy do szkoły i przedstawienia jej wszystkim kolegom i koleżankom.

 

 

 

 

 

 

 

 


Ferie_w_kinie_4.02_o_czym_szumi_las.jpg4-8 lutego – „O czym szumi las”
Reż.: Rasmus A. Sivertsen; Gat.: Animacja/Familijny/Musical; Norwegia 2016; 75 min.

Las Huckybucky to przyjemne miejsce do życia dla wszystkich zwierząt. Wśród nich jest całkiem spora grupa myszy, którym wtórują Mikołaj Myszowspinacz i Morten Myszodrewniak. W lesie obowiązuje jednak brutalne prawo natury i mniejsze zwierzęta muszą chronić się przed znacznie większymi drapieżnikami. Szczególnie niebezpieczny jest lis Marvin, który uwielbia polować na – zdawałoby się – bezbronne myszki. Kiedy lis próbuje zjeść babcię Mortena Myszodrewniaka, przyjaciele postanawiają działać. Chcą wprowadzić ustawę o życiu wszystkich zwierząt w zgodzie i zaprzestaniu zjadania się nawzajem. Podejmują się prawdziwego wyzwania przekonania wszystkich drapieżników do nowej idei.

< powrót

bip.png   jazz.pnglogo_nowe_na_str.jpg eska.png 

© Centrum Kultury 105
Wykonanie: strony internetowe słupsk