DZIEŃ DZIECKA W KINIE KRYTERIUM

DZIEŃ DZIECKA W KINIE KRYTERIUM

28.05.2018

aa.jpg

1.jpg

1.jpg

Rezerwacja telefoniczna: (94) 347 57 03

dzie_dziecka_28.06_kaczki_z_gesiej_paczki.jpg28 maja, godz. 9:00, bilety: 10 zł

 

Kaczki z gęsiej paczki

Reż.: Christopher Jenkins ; gat.: Animacja/Familijny/Komedia; Chiny/USA 2018; 91 min.

Benek jest dumną gęsią, beztroskim kawalerem i pozwalającym sobie na wszystko lekkoduchem. Zdecydowanie woli podniebne akrobacje i kaskaderskie popisy od ćwiczeń przed czekającą go migracją do ciepłych krajów. Podczas jednego z popisowych przelotów Benka coś idzie nie tak i gąsior wpada prosto w stado kaczątek. W wyniku wypadku dwa pisklaki zostają oddzielone od reszty swoich braci i sióstr a główny bohater ulega kontuzji, która nie pozwala mu na wzbicie się w powietrze. Zamiast dalej latać – zmuszeni będą człapać. Benek musi teraz zadbać o maluchy i wspólnie z nimi wyrusza w podróż życia – przez malownicze góry, wspaniałe jeziora, bambusowe lasy i jaskinie pełne tajemnic. Dzięki tej przygodzie, Benek przekona się o sile bezwarunkowej miłości i stanie się dla kaczątek najlepszym ojcem na całym ptasim świecie.

 

 

 

 

 

 


dzie_dziecka_30.05_dzieciak_rzadzi.jpg30 maja godz. 9:00 oraz 11:00, bilety: 1 zł - dzieci z Koszalina, 7 zł - pozostali

 

Dzieciak rządzi”

Reż.: Tom McGrath, gat.: Animowany/Komedia; USA 2017; 97 min.

Pewnego dnia w życiu siedmioletniego Tima pojawia się młodszy braciszek. Tim natychmiast zdaje sobie sprawę, że ubrany w garnitur, noszący teczkę i zachowujący się jak rasowy biznesmen dzieciak jest zagrożeniem dla jego niezachwianej dotąd pozycji w rodzinnym domu. Gdy Tim postanawia odzyskać utraconą pozycję, natrafia na trop tajemnego spisku, który może zmienić równowagę sił na świecie. Przekonuje się przy tym, że kluczem do tajemnicy jest jego młodszy brat. Rywale muszą zapomnieć o dzielących ich różnicach, ocalić rodziców, przywrócić porządek na świecie i udowodnić, że więzy rodzinne są siłą, której nic nie jest w stanie pokonać.

 

< powrót

bip.png   jazz.pnglogo_nowe_na_str.jpg eska.png 

© Centrum Kultury 105
Wykonanie: strony internetowe słupsk