DKF Kids

DKF Kids

09.02.2020

dkf_kids_logo_z_tem-rgb.jpgProjekt skierowany jest do dzieci w wieku 4-12 lat. Spotkania odbywać się będą raz w miesiącu w niedzielę o godz. 12:00. Po seansach odbywać się będą m.in.: dyskusje o filmach, spotkania z ciekawymi gośćmi czy warsztaty filmowe.
Każdy uczestnik otrzyma Karnet Uczestnika, na którym będzie zbierał pieczątki za każdorazowe uczestnictwo w niedzielnych spotkaniach.
Do naszego klubu można przystąpić w dowolnym miesiącu. Uczestnicy którzy zbiorą wszystkie pieczątki będą brali udział w losowaniu nagród.

Bilety: 15 zł
Zestaw Klubowicza: popcorn i Pepsi - 7 zł


 

DKF_KIDS_9.02_Dzie_w_ktrym_mj_ojciec_sta_si_krzakiem.jpg9 lutego, godz. 12:00 - „Dzień, w którym mój ojciec stał się krzakiem”
Po seansie zajęcia plastyczne.

Reż.: Nicole van Kilsdonk; Obsada: Celeste Holsheimer, Matsen Montsma, Teun Kuliboer, Anneke Blok; Gat.: Dramat, Komedia, Przygodowy; Belgia, Chorwacja, Holandia 2019; 90 min.

Toda mieszka z tatą i babcią nad piekarnią. Jest radosną i rezolutną dziewczynką, która uwielbia pomagać tacie piec chleb i wymyślać nazwy nowych pysznych ciastek. Pewnego dnia wszystko się zmienia: tata Tody musi iść bronić kraj, a dzielna dziewczynka sama wyrusza w pełną niesamowitych przygód drogę, by odnaleźć swoją mamę.

kup_bilet.jpg

< powrót

bip.png   jazz.pnglogo_nowe_na_str.jpg eska.png 

© Centrum Kultury 105
Wykonanie: strony internetowe słupsk