DKF Kids

DKF Kids

08.04.2018

dkf_kids.jpgProjekt skierowany jest do dzieci w wieku 4-12 lat. Spotkania odbywać się będą raz w miesiącu w niedzielę o godz. 12:00. Po seansach odbywać się będą m.in.: dyskusje o filmach, spotkania z ciekawymi gośćmi czy warsztaty filmowe.
Każdy uczestnik otrzyma Karnet Uczestnika, na którym będzie zbierała pieczątki za każdorazowe uczestnictwo w niedzielnych spotkaniach.
Do naszego klubu można przystąpić w dowolnym miesiącu. Uczestnicy którzy zbiorą wszystkie pieczątki będą brali udział w losowaniu nagród.

Bilety: 15 zł (Karnet na 3 spotkania: 40 zł)
Karnety do nabycia w kasie kina Kryterium.

 


przygoda_nelly_2.jpg8 kwietnia (niedziela), godz. 12:00

„Przygoda Nelly”
Reż.: Dominik Wessely; Obsada: Flora Thiemann, Julia Richter, Kai Lentrodt; gat.: Przygodowy; Niemcy 2016; 97 min.

Wszyscy wybierają się na wspaniałe wakacje, a tylko Nelly musi jechać z rodzicami do Rumunii. Od początku jest okropnie – nie zdołali nawet dolecieć do Sibiu, bo zepsuł się samolot. Do tego okazuje się, że to nie zwykły rodzinny wyjazd. Ojciec nadal jest w pracy. On i te jego elektrownie wiatrowe. Jakby tego było mało, nikt nie uprzedził Nelly, że mają się tu wkrótce przeprowadzić. Czy może być gorzej? Może – dziewczyna zostaje porwana. A to dopiero początek jej przygody!

Po seansie odbędą się warsztaty beatboxu. Prowadzący: Patryk Tik Tak Matela.

kup_bilet.jpg

 

 

 

 

 

 mapia.jpg13 maja (niedziela), godz. 12:00

„Małpia afera”
Reż.: Johan Nijenhuis; gat.: Przygodowy; Holandia 2015; 87 min.

Ciekawy świata Wim mieszka w sierocińcu, ma 10 lat i od dawna powinien chodzić do szkoły. Okrutna właścicielka domu sierot zmusza podopiecznych do pracy w fabryce. Rezolutny chłopiec podejmuje odważny krok i ucieka. Towarzyszy mu nietypowy przyjaciel – mała małpka, która dzięki figlom i sztuczkom rozwesela chłopca. Wim podczas ucieczki poznaje rówieśniczkę Jet i ukrywa się w gospodarstwie jej rodziców. Tak rozpoczyna się emocjonująca przygoda, pełna zwrotów akcji i nowych przyjaźni. Czy chłopcu uda się umknąć przed budzącą strach właścicielką sierocińca i odmienić swój los?

Po seansie odbędzie się akcja pn. „Wymień się swoją książką”.

 

 

 

 

 

 villads2.jpg10 czerwca (niedziela), godz. 12:00

„Villads”
Reż.: Frederik Meldal Nørgaard; Obsada: Luca Reichardt Ben Coker, Iben Dorner, Frederik Meldal Nørgaard; gat.: Przygodowy; Dania 2015; 76 min.
Dorośli i ich zasady! Nie zawsze da się je wszystkie zapamiętać, a co dopiero zrozumieć. I chociaż Villads bardzo się stara, nie zawsze udaje mu się ich przestrzegać. To przecież nie jego wina, że dookoła jest tyle rzeczy do zrobienia. I każda jest dużo bardziej intrygująca od siedzenia w szkolnej ławce. A to, dlaczego trzeba siedzieć, kiedy można robić coś ciekawszego, nie zostało wcale wyjaśnione. Czy pierwsza klasa może być w ogóle fajna? Czy szkoła da się lubić? Aby tak było, postarać się musi nie tylko Villads, ale i poważni dorośli.

Po seansie odbędzie się dyskusja o filmie.

 

 

 

 

 

 

 

 

< powrót

bip.png   jazz.pnglogo_nowe_na_str.jpg eska.png 

© Centrum Kultury 105
Wykonanie: strony internetowe słupsk