3. Dziecięcy Festiwal Sztuki Filmowej w Koszalinie. UWAGA KONKURS!

slider_konkurs_3fdsf.jpg

Niezmiernie miło jest mi poinformować, że Centrum Kultury 105 w Koszalinie  w dniach 21-22 marca 2018 r. rusza z trzecią edycją Dziecięcego Festiwalu Sztuki Filmowej w Koszalinie. Jej filar stanowi promocja sztuki filmowej wśród widzów najmłodszych, w wieku szkolno-przedszkolnym. Festiwal to szereg ciekawych projekcji filmowych i wydarzeń powiązanych ze sztuką filmową, w których udział wezmą dzieci w charakterze gości.

Nie bez znaczenia jest również data Festiwalu. Dzieci powitają wiosnę  w niekonwencjonalny sposób. Kolorowy korowód przedszkolaków przejdzie główną ulicą Koszalina, by w Kinie Kryterium wziąć udział w wydarzeniach festiwalowych. Wśród nich będą m.in.: pokazy filmowe, czytanie na żywo fragmentów powieści Astrid Lindgren, konkursy, wystawy interaktywne, spotkanie z gościem festiwalu.

Do zobaczenia!

UWAGA ! KONKURS !
Zapraszamy wszystkie dzieci do wykonania prac plastycznych na temat stworzenia projektu lalki Pippi Pończoszanki.

Prace możecie wykonać dowolną techniką  (np. może to być rysunek wykonany kredkami, farbami, może to być wyklejanka, figurka wykonana z plasteliny lub uszyta lalka)Po wykonaniu pracy przynieście ją osobiście do sekretariatu CK105 lub wyślijcie pocztą/kurierem na adres: Centrum Kultury 105 w Koszalinie, ul. Zwycięstwa 105, 75-001 Koszalin.

Na zgłoszenia czekamy aż do 31 grudnia! (decyduje data stempla pocztowego).Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas seansu KMW dnia 13.01.2018 r., natomiast uroczyste wręczenie nagród nastąpi podczas 3. Dziecięcego Festiwalu Sztuki Filmowej dnia 21.03.2018 r.

Do wygrania bardzo atrakcyjne nagrody: lalki maskotki Pippi wykonane przez Fabrykę Zabawek Pluszowych Kolor Plusz, bilety do kina, książki, zabawki i inne gadżety.

Zwycięskie prace posłużą do stworzenia 3 lalek/maskotek Pippi, a pozostałe prace będzie można podziwiać w holu kina podczas 3 edycji Dziecięcego Festiwalu Sztuki Filmowej, który odbędzie się w Centrum Kultury 105 w Koszalinie już wiosną!

Pobierz regulamin konkursu

bip.png kosz.jpgmif2017.jpg  jazz.pnglogo_nowe_na_str.jpg eska.png mec.png