Dziecięcy Festiwal Sztuki Filmowej

dfsf.jpg

Niezmiernie miło jest mi poinformować, że Centrum Kultury 105 w Koszalinie w dniach 21-22 marca 2017 r. rusza z drugą edycją Dziecięcego Festiwalu Sztuki Filmowej w Koszalinie. Jej filar stanowi promocja sztuki filmowej wśród widzów najmłodszych, w wieku szkolno-przedszkolnym. Festiwal to szereg ciekawych projekcji filmowych i wydarzeń powiązanych ze sztuką filmową, w których udział wezmą dzieci w charakterze gości. To swoista odpowiedź na jedno z ważniejszych wydarzeń filmowych w naszym mieście jakim jest Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych „Młodzi i Film”, którego producentem jest również CK 105. Nie bez znaczenia jest również data Festiwalu. Dzieci powitają wiosnę w niekonwencjonalny sposób. Kolorowy korowód przedszkolaków przejdzie główną ulicą Koszalina, by w Kinie Kryterium wziąć udział w wydarzeniach festiwalowych. Wśród nich będą m.in.: pokazy filmowe, wystawy interaktywne, spotkanie z gościem festiwalowym Barbarą Kurdej - Szatan oraz koncert muzyczny.
Do zobaczenia !

bip.png kosz.jpg mif2017.jpg logo_nowe_na_str.jpg eska.png