Wystawa rysunku i malarstwa Izabeli Zielińskiej pt.: „Bliżej natury”

23.02.2018

wystawa_slider.jpg

Centrum Kultury 105 w Koszalinie zaprasza na wernisaż wystawy rysunku i malarstwa Izabeli Zielińskiej, który odbędzie się 23 lutego 2018 r., o godzinie 16:30 w Bałtyckiej Galerii Sztuki przy ul. Zwycięstwa 105 (hol kina Kryterium).

O autorce:
Izabela Zielińska jest uczestniczką zajęć plastycznych w Centrum Kultury 105 w Koszalinie, a także Zespołu Pracy Twórczej Plastyków w Koszalinie. Maluje od 3 lat wykorzystując różne techniki malarskie i rysunkowe: akryl, kredka, pastel.
Przedstawia przyrodę oraz zwierzęta, stąd tytuł obecnej wystawy „Bliżej natury”.
Kontakt: tel: 722105209

Autorka prezentowała swoje prace na wielu wystawach i przeglądach:
2017r.
Grudzień - wystawa indywidualna w siedzibie ZPTP
Listopad - wystawa zbiorowa członków ZPTP w galerii przy lokalu „Łycha smaku”
Październik - wystawa zbiorowa członków ZPTP w Galeria Ratusz
Wrzesień - wyróżnienie w Wojewódzkim Przeglądzie Prac Artystów Nieprofesjonalnych organizowanym przez Zamek Książąt Pomorskich
Maj - wystawa zbiorowa uczestników zajęć plastycznych dla dorosłych w CK105
Kwiecień - wystawa zbiorowa ZPTP w Galerii „Bałtyk”

2016 r.
Październik - wystawa zbiorowa uczestników zajęć plastycznych dla dorosłych w CK105 w Galerii Ratusz.
Wrzesień - laur w Wojewódzkim Przeglądzie Prac Artystów Nieprofesjonalnych organizowanym przez Zamek Książąt Pomorskich - udziałw XXXV Ogólnopolskim Konkursie Literackoliteracko-Fotograficzno-Plastycznym „Konfrontacje 2016” w Lesznie oraz udział w wystawie.
Maj/czerwiec - wystawa zbiorowa uczestników zajęć plastycznych dla dorosłych w CK 105, w Galerii „City Box”

2015 r.
Wrzesień - przystąpienie do grupy w CK  105 w Koszalinie; kontynuacja nauki po kilkunastoletniej przerwie

1999 r.