Paulina Przybysz i Marek Pędziwiatr (Minimal)

PAULINA PRZYBYSZ MINIMAL SET
Paulina Przybysz (Sistars, Pinnawela, Rita Pax, Archeo) stworzyła minimalny skład do grania bezkompromisowo dzieł wybranych swojej twórczości i numerów, które są dla niej inspirujące. Z towarzyszeniem instrumentów klawiszowych, elektroniki i wokali Marka Pędziwiatra (Night Marks Electric Trio) posługując się loopami, efektami, sterownikami i analogowymi instrumentami ale przede wszystkim swoim głosem prezentuje najbardziej aktualną selekcję tego co kocha w muzyce. Na koncertach usłyszeć można więc interpretacje coverów, numery które pisała w starych składach i te jeszcze nie publikowane, napisane świeżo przed koncertem w niepowtarzalnych improwizowanych wersjach.

Pauliny Przybysz i Marek Pędziwiatr jako Minimal zagrali w Centrum Kultury 105, 24 stycznia 2015r.