Trzecia odsłona Pure Young Stage - zespół Wilga zagrał w Clubie 105

To już trzeci koncert z cyklu Pure Young Stage zorganizowany przez Centrum Kultury 105 oraz sieć salonów fitness Pure Jatomi13 września o godz. 20:00 w Clubie 105 (ul. Zwycięstwa 105) wystąpił trójmiejski zespół Wilga.

WILGA

Choć nie zagrali nawet 20 koncertów, na koncie mają już współpracę z jedną z najciekawszych młodych polskich grup - Enchanted Hunters, kilka występów we Francji, a muzycy zespołu byli zapraszani do dzielenia sceny z takimi artystami jak Arkadiusz Kowalczyk (Ścianka) Tomasz Ziętek (D4D, ex-Pink Freud), czy Jacek Frąś (ex D4D, CKOD). Ich nastrojowe piosenki na styku post-rocka i indie-popu błyskawicznie uwiodły trójmiejską publiczność i lokalnych dziennikarzy, zyskując im opinię zespołu z niezwykłym potencjałem, który konsekwentnie rozwijają. Niemal każdy, kto widział ich koncert, był pod wrażeniem wykonawczej precyzji i drobiazgowej dbałości o brzmienie.