Pure Young Stage Vol. 2 zagrali Szatt & Zova

Po niezapomnianym koncercie zespołu BOKKA, Centrum Kultury 105 we współpracy z siecią salonów fitness Pure Jatomi zorganizowało drugie wydarzenie z cyklu Pure Young Stage.

Szatt_i_Zova.jpg

6 czerwca o godzinie 20:00 w Domku Kata wystąpili artyści prezentujący najnowsze trendy w muzyce elektronicznej. Szatt i Zova tworzą bity na żywo używając najnowocześniejszych samplerów, efektorów i innych urządzeń. Obaj są zwycięzcami Mistrzostw Polski Beatmakerów „Beatbattle Poznań 2013”. Zova okazał się najlepszy w kategorii Beat Show a Szatt wygrał w kategorii Live Act. Show Szatta i Zovy zostanie poprzedzony występem Jakuba „Noxa” Ambroziaka, czyli młodego muzyka mieszkającego w Koszalinie, który w dniu wydarzenia wydaje swój album zatytułowany „Mikrokosmos”. Na albumie udzielają się tacy artyści jak Sobura, Teielte, Klaudia Wieczorek, Randim Trip, Jazzpospolita i wielu innych.

Był to prawdziwie nowatorski i magiczny wieczór w zabytkowym wnętrzu Domku Kata.

Informacje o artystach:
SZATT - producent z Raciborza, obecnie mieszkający w Poznaniu.Członek duetu producenckiego Nocne Nagrania (Szatt/Nowok).Mistrz Polski beatmakerów 2013 w kategorii Live act.Współautor instrumentalno-rapowego albumu 'Linia 00:14'.W ubiegłym roku (2013) wydał własnym sumptem instrumentalny album 'Future Voices'.Zwiedził wiele polskich miast, prezentując swoją muzykę w formie Live actu.Współdzielił scenę z takimi artystami, jak: Lapalux, Envee, Kixnare, Spisek Jednego, Nativizm, Snorbes, Zova.

ZOVA - Radek Łabuś - Producent, muzyk, beatmaker z Poznania. Tworzy od najmłodszych lat , pojawił się na kilku wydawnictwach jako producent / autor remksów (BrdSrc, Starszy Brat, MadHop …) Swoje elektroniczne brzmienia prezentował w formie liveact’ow na festiwalach min.: Download FM Openair Festival w Słowacji, Warsaw Electronic Festival, Tauron Nowa Muzyka 2009. Obecnie w swojej muzyce łączy elektronikę, hip-hop, idm - tworząc poprzesuwane, zatopione beaty w elektronicznych melodiach. W 2012 roku nakładem australijskiego labelu Hopskotch Records wydal swoją Epke "Zova - Vertical". W grudniu 2013 zdobył 1 miejsce na Mistrzostwach Polski Beatmaker’ów - RMBA/Elade/Microlab/ BEATBATTLE 2013 (kategoria BeatShow).

Jakub Nox Ambroziak - muzyk, producent, pochodzący ze Słupska, autor ep'ki 'Dark Side of the Sun' wydanej w 2012 przez londyński label Canteen Records. Obecnie promuje swój najnowszy album 'Mikrokosmos'. Nox współpracował z takimi artystami jak Robot Koch, Noon, Teielte, Invent, Jazzpospolita, Krojc, Maceo Wyro, Eufoteoria i wielu innych. Tworzy muzykę z pogranicza alternatywy/elektroniki, chociaż sam używa pojęcia 'muzyka awangardowa'.