Koncert Ani Wyszkoni - Dni Koszalina 2011

W sobotę (28 maja 2011) w koszalińskim Amfiteatrze wystąpiła gwiazda tegorocznych Dni Koszalina - Ania Wyszkoni.
Koncertowi towarzyszyła wspaniała atmosfera. Piosenkarka zaśpiewała same przeboje, a w raz z nią rozbawiona publiczność. Miłą niespodzianką było wyjście artystki ze sceny do fanów, którzy wypełnili cały Amfiteatr.

Ania Wyszkoni jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych osobowości polskiej sceny muzycznej.
Na swojej pierwszej solowej płycie ukazuje zupełnie nową twarz. Jest to najbardziej dojrzałe
i eleganckie wcielenie Ani, zarówno muzycznie, jak i wizerunkowo. Ania jest autorką kilku kompozycji
i tekstów. Album stanowi smakowitą mieszankę stylów i klimatów najbliższych sercu artystki. Ania otrzymała za niego Złotą Płytę.

Fot.: Marcin Torbiński