Koncert Charytatywny dla Huberta Hawryluka

26 marca w kinie Kryterium odbył się koncert charytatywny zorganizowany dla Huberta Hawryluka, synka naszej koleżanki z CK105, u którego stwierdzono ciężką chorobę wątroby.
Koncert odbył się z inicjatywy Pracowników CK105, przy udziale Koszalińskiego Klubu Kiwanis International.

W koncercie udział wzięły zespoły:
- Koszalińska Orkiestra Akordeonowa AKORD,
- Zespół Tańca Mały Bałtyk,
- Studio Poezji i Piosenki im. Ziembińskich,
- Mini Studio Poezji i Piosenki,
- Studio Tańca Pasja,
- Fota Step Oliwia i Krzysztof Himkowscy,
- Studium Woklane.

W międzyczasie odbyła się aukcja pięciu obrazów Henryka Maciejewskiego, które trafiły do:
- Pani Elżbiety Jasińskiej (Prezes PerMedia),
- Teresy Żurowskiej (Kiwanis International),
- Andrzeja Ziemińskiego ( Dyrektora Biblioteki Koszalińskiej),
- Adama Szałka ( Zastępcy Prezydenta Koszalina),
- Jakuba Pyżanowskiego ( Prezesa Zarządu Obiektów Sportowych)
Swoje prace przekazało także Liceum Plastyczne w Koszalinie.

Finansowo wsparli akcję: Piotr Jedliński ( Prezydent Koszalina), Andrzej Kalicki ( Dyrektor Muzeum), Jan Kuriata ( Poseł na Sejm), a także wszyscy, którzy przyszli na koncert, dołączyli się do zbiórki pieniędzy i kupili bilet na występy zespołów. Do promocji wydarzenia mocno włączyły się koszalińske media: Głos Koszaliński i GK24, Telewizja Kablowa MAX, Radio Eska, Radio Koszalin, Tygodnik Koszaliński MIASTO.
Imprezę poprowadził Marcin Napierała z Telewizji Kablowej MAX.
Wszystkim za pomoc w organizacji i wsparcie finansowe bardzo serdecznie dziękujemy
!