Wytańczmy Rekord

Ustanowienie rekordu w tańcu grupowym było pretekstem do doskonalej zabawy na placu Ryku Staromiejskiego w niedzielne popołudnie 21 sierpnia 2011r. Urząd Miejski w Koszalinie we współpracy z Centrum Kultury w Koszalinie zapewnił organizacyjnie warunki aby tłum Koszalinian i wczasowiczów utworzył grupę tancerzy pod kierunkiem prowadzącego Damiana Zydla oraz instruktorki fitness Dominiki Lewandowskiej. W jej choreografii 1143 osoby, spełniając zamierzony cel wytańczyły rekord Koszalina w tańcu grupowym.
Nie była to jedyna atrakcja wieczoru. Na scenie zaprezentowały się uznane grupy taneczne: Fota Step, Top Toys, Pasja, Feel The Nois wraz z solistami. Odbyło się wiele konkursów w których nagrodami były bezpłatne kursy tańca.
Mamy nadzieję, że to spotkanie rozpocznie cykl corocznych prób pobicia rekordu.