Święto Wody

W sobotnie popołudnie 16 lipca 2011 r. Koszalinianie bawili się na Świecie Wody.
Miejskie Wodociągi i Kanalizacja wraz z Centrum Kultury 105 w Koszalinie, pod Patronatem Prezydenta Miasta zorganizowały wiele atrakcji dla dorosłych i dzieci. Od godziny 17:00 dzieci miały wiele frajdy biorąc udział w warsztatach plastycznych, eksperymentach chemicznych, mogły spróbować swoich sił w puszczaniu ogromnych baniek mydlanych oraz miotaniu katapultą balonów z wodą. W trakcie tych zabaw wystąpił zespoły: Mini Studio Poezji i Piosenki CK105 , Kliper oraz Banshi. Odbyło się wiele konkursów z nagrodami, w których widzowie mogli się popisać wiedzą na temat wody. Zwieńczeniem wieczoru było przedstawienie Kolektywu Artystycznego SIĘdzieje - Natura Istnienia: plenerowe widowisko łączące w sobie elementy teatru ulicznego, teatru ognia, muzyki na żywo, wody, teatru współczesnego.

Musisz zainstalować Adobe Flash Player aby wyświetlić poprawnie zawartość.