Ulica Smaków 2013

Centrum Kultury 105 w Koszalinie zorganizowało 13 lipca 2013r. w godzinach 12:00 – 20:00 Festiwal Kulinarny „Ulica Smaków”.Tematem tegorocznej edycji festiwalu były owoce morza. Zaproszona Gwiazda Gotowania – Andrzej Polan ugotował wraz z asystą halibuta confitowanego w maśle, gołąbki z kaszą mazurską i botwiną, pan cake'a z ziemniaka i cukinii z kawiorem z taszy i śmietaną kwaśną oraz dorsza z kurkami w śmietanie. Publiczność była na bieżąco częstowana potrawami. W przerwach warsztatów kulinarnych przeprowadzono konkursy dla publiczności oraz wystąpił zespół Doobragramy. Ulicę Smaków tworzyło również wielu wystawców: Klub Twórców Ludowych oraz Rękodzieła Artystycznego, Ośrodek Doradztwa Rolniczego, Poradnia „Dietetycznie i Zdrowo”, Zagroda, pszczelarze oraz przestawiciele wielu innych kierunków rękodzielnictwa, a także stanowisko Royal Greenland, który był sponsorem imprezy.