Majówka 2013

W dniach 1,3 i 4 maja 2013 r. na placu przy Amfiteatrze, na scenie Centrum Kultury 105 w Koszalinie odbywała się impreza plenerowa pn. „Majówka 2013”. Centrum Kultury 105 w Koszalinie przygotowało liczne artystyczne atrakcje dla mieszkańców miasta. Gwiazdą pierwszego dnia był Thomas Grotto, który wystąpił o godz. 20.00 i zaprezentował recital piosenki włoskiej.

Drugiego dnia o godz. 20.00 na scenie pojawiła się pierwsza z gwiazd wieczoru, zespół Funk Master Punk z Poznania. Po nim wystąpił również gość ze stolicy Wielkopolski, czyli grupa Candida. Na koniec występu ostatniej z gwiazd na ścianie Amfiteatru wyświetlono teledysk do jednego z utworów zespołu.

W ostatni dzień „Majówki 2013” dużym zainteresowaniem cieszył się pchli targ „Wynieś Graty Ze Swej Chaty”, podczas którego mieszkańcy miasta mogli sprzedać niepotrzebne, nieużywane przedmioty zainteresowanym przechodniom.