"Próby, czyli Patchwork V"

6 stycznia o godzinie 18:00 w Domku Kata odbyło się przedstawienie "Próby, czyli Patchwork V", to zabawny spektakl opowiadający o konflikcie reżysera z zespołem teatralnym. Widzowie podglądają niejako od kulis proces powstawania przedstawienia, które w rezultacie nie kończy się premierą, ponieważ obie strony - reżyser i aktorzy - nie mogą dojść do porozumienia. Na scenie zobaczymy członków kilku koszalińskich rodzin, którzy właśnie rozpoczynają piąty rok swojej przygody z teatrem. Teatr Rodzinny z Centrum Kultury 105 w Koszalinie, jeden z nielicznych w Polsce zespołów wielopokoleniowych, w którym dzieci występują u boku rodziców, a dziadkowie wraz z wnukami, zaprasza na swoje najnowsze przedstawienie.