Jubileuszowy koncert Koszalińskiej Orkiestry Akordeonowej AKORD

W Centrum Kultury 105 w Koszalinie odbył się Jubileuszowy koncert Koszalińskiej Orkiestry Akordeonowej AKORD w sali widowiskowej Centrum Kultury. Koncert poprowadziła Pani Beata Młyńczak.

Na koncercie wystąpiły wszystkie koszalińskie zespoły akordeonowe, działające pod kierownictwem Artura Zajkowskiego przy Centrum Kultury 105 w Koszalinie:
- Koszalińska Orkiestra Akordeonowa “AKORD" (wszyscy uczestnicy)
- Fantini Akord Kwintet (zespół reprezentacyjny włoskiej fabryki akordeonów "FANTINI")
- "Tetrico - AKORD" (zespół najstarszych uczestników)

oraz soliści. Wykonawcy zagrali nowe utwory oraz największe szlagiery, które otworzyły im drogę do sukcesów w Polsce, Europie oraz w Chinach.