Turniej Recytatorski Twórczości Religijnej

WYNIKI V Turnieju Recytatorskiego Twórczości Religijnej

Domek Kata, 9-10 października 2010

Po przesłuchaniu 212 recytatorów jury w składzie:

Jadwiga Grobelna - przewodnicząca
Grażyna Mulczyk-Skarżyńska - członek
Janina Stasiłowicz - członek
Małgorzata Kołowska - członek

przyznało I, II i III miejsca następującym osobom: 
KAT. I - klasy I-III 
I miejsce: Wiktoria Nnaka SP - nr 13 Koszalin
Katarzyna Ciećkowska - SP r 1 Koszalin
Natalia Rygielska - SP Polanów
Patrycja Karwowska - SP nr 6 Słupsk
Jakub Robakiewicz - SP Polanów

II miejsce: Wojciech Kruk - SP nr 7 Koszalin
Magdalena Kocimska - SP nr 21 Koszalin
Daria Kacprzak - SP nr 1 Świdwin
Paweł Panasiak - SP nr 4 Słupsk
Zofia Nojszewska - SP Sławoborze

III miejsce: Sara Salloum - SP nr 7 Koszalin
Nicola Kretschmar - SP nr 7 Koszalin
Lidia Erlichowska - SP Bonin
Weronika Filipczak - SP nr 4 Białogard

KAT. II - klasy IV-VI
I miejsce : Patryk Redka - SP nr 13 Koszalin
Weronika Wróbel - SP nr 7 Koszalin
Dominika Kulon - SP nr 6 Koszalin
Agnieszka Tkacz - SP nr 7 Koszalin
Klaudia Adamska - SP nr 6 Koszalin
Hubert Okonowicz - SP Sławoborze
Hanna Dobkowska - SP nr Słupsk
Agnieszka Kucharska - SP nr 6 Słupsk
Katarzyna Olejniczak - SP nr 4 Słupsk

II miejsce: Klaudia Dąbek - SP nr 13 Koszalin
Magdalena Gross - SP nr 13 Koszalin
Michał Purkiewicz - SP nr 7 Koszalin
Daria Kuras - SP nr 6 Koszalin
Ernest Burzak - SP nr 7 Koszalin
Oliwia Kucharska - SP Czaplinek
Paweł Minkiewicz - SP Iwięcino
Partycja Gawlik - SP Drzewiany
Mateusz Dorobisz - SP nr 8 Kołobrzeg
Marta Moskwa - SP Gościno

III miejsce: Wiktoria Domeradzka - SP nr 13 Koszalin
Aleksandra Szulc - CK 105 w Koszalinie
Patrycja Kwapisz - SP nr 9 Koszalin
Maria Wiktorska - SP Tychowo
Monika Kaźmierczak - SP Tychowo
Aleksander Plombon - SP nr 5 Słupsk
Joanna Dudus - SP nr 4 Słupsk
Kinga Carewicz - SP nr 8 Kołobrzeg
Martyna Marszałek - SP Dźwirzyno
Weronika Maciejczyk - SP Gościno
Olga Araszewska - SP Gościno
Sebastian Baranowski - SP Dźwirzyno

KAT. III - GIMNAZJUM

I miejsce: Patrycja Proborszcz - CK 105 w Koszalinie
Maja Wolska - Gimnazjum w Sianowie

II miejsce: Weronika Bednarczyk - Gimnazjum nr 11 w Koszalinie
Małgorzata Michalak - Gimnazjum nr 6 w Koszalinie
Kornelia Matecka - Gimnazjum w Bobolicach
Anna Babicka - gimnazjum nr 2 w Złocieńcu
Dominika Mesek - Gimnazjum nr 2 w Złocieńcu

III miejsce: Katarzyna Skubała - Gimnazjum nr 6 w Koszalinie
Angelika Gowor Gimnazjum nr 11 w Koszalinie
Joanna Michalska - Gimnazjum w Dąbkach
Zuzanna Bonalska - Gimnazjum nr 1 w Białogardzie
Roksana Rutkowska - Gimnazjum w Bobolicach

KAT. IV - SZKOŁY ŚREDNIE

I miejsce: Katarzyna Buc - I LO w Koszalinie
Barabara Zoske - CK 105 w Koszalinie
Agnieszka Rutkowska - CK 105 w Koszalinie

KAT. V - DOROŚLI
I miejsce: Czesłąw Kaszubiak - CK 105 w Koszalinie

bip.png   jazz.pnglogo_nowe_na_str.jpg eska.png 

© Centrum Kultury 105
Wykonanie: strony internetowe słupsk