Koncert w Stage Club Amfiteatr

Koncert 28 maja 2010 na scenie STAGECLUB koszalińskiego amfiteatru zagrany "kameralnie ale z prądem" będzie przypomnieniem największych przebojów zespołu Gdzie Cikwiaty oraz piosenek z autorskiego projektu Jacka Barzyckiego. Aktualnie na gitarze basowej gra Krzysztof Kropisz, który po kilkuletniej przerwie powrócił do zespołu; na gitarze gra i śpiewa Dominik Chłopecki znany z młodej koszalińskiej kapeli Undercity; na perkusji gra Michał Juraszewski.

PO PONAD 5 LETNIEJ NIEOBECNOŚCI!!!!!!! na scenę powraca koszaliński zespół Gdzie Cikwiaty!!!!!!!!!! - legenda lat 90-tych, który grał m.in.: na ogólnopolskich festiwalach takich jak FMR Jarocin`91 i `93, Marlboro Rock In`93, Antena Polska Le Printemps de Bourges ' 94, Odjazdy`95, Sopot Rock Festival. Wystąpił również kilkakrotnie w Niemczech podczas festiwali: Waldheim Open Air`92,`93 i `94 Prawdziwym przełomem w działalności Gdzie Cikwiatów było zwycięstwo w konkursie Marlboro Rock In`94 i pokonanie w czterostopniowych eliminacjach blisko 700 zespołów z całej Polski, a także związana z nim nagroda - kontrakt płytowy ufundowany przez wytwórnię PolyGram Polska. Utwory z debiutanckiej płyty, która ukazała się w 1995 r. takie, jak "Ciała Astralne", "Lewituję", "Błazen - wyciskacz łez", "Pragnę właśnie jej", zagościły na antenie radiowej a zespół rozpoczął intensywną działalność koncertową zdobywając sympatię fanów w całej Polsce i opinię bardzo dobrego zespołu koncertowego. W ciągu 10 lat działalności zespół zagrał blisko 300 koncertów, na jednej scenie m in. z: The Mission, Paradise Lost, Vader, Kult, Hey, Illusion, Golden Life, Proletaryat, Myslovitz, Varius Manx, Edytą Bartosiewicz, Kasią Kowalską, Big Day, SweetNoise, Variete, Moonlight. W maju 1998 roku w studiu RED Piotra Łukaszewskiego zespół zrealizował swój drugi album pn., "Blisko", którego producentem muzycznym był Tomasz Bonarowski. Płyta ukazała się nakładem wytwórni Koch International Poland na początku 1999 r. a poprzedzał go singiel i teledysk pt: "Blisko nam do siebie". Piosenka gościła na wielu listach przebojów - najdłużej, bo 40 tygodni w polskim radiu 3ZZZ w Melbourne w Australii, gdzie w kwietniu i maju`99 była na I miejscu. W lipcu 1999 roku zespół Gdzie Cikwiaty wystąpił na Festiwalu Arezzo Wave we Włoszech grając w jednym koncercie przed legendarnymi zespołami Deus z Belgii i The Residents z USA. Z okazji 10-tych urodzin Gdzie Cikwiaty wydały w 2001 roku w limitowanej jubileuszowej edycji swoją trzecią płytę CD pt.: "10th" z niepublikowanymi utworami oraz nieznanymi wersjami piosenek "Blisko nam do siebie" i "Kulmen".

Założycielem i liderem zespołu jest Jacek Barzycki - wokalista, gitarzysta, kompozytor i autor tekstów, aranżer i producent muzyczny. Swoją solową działalność zapoczątkował w 2005 roku wydaniem maxisingla pn. "Wszystko mi wolno" zawierającego 5 premierowych piosenek. Zostały docenione przez dziennikarzy radiowych - "selekcjonerów" do Festiwalu Union of Rock w Węgorzewie, gdzie w lipcu '05 Jacek wystąpił na dużej scenie - jako Barzycki.pl. Do trzech piosenek Jacka powstały teledyski (produkcja Darek Bendyk): "Kiedy nadzieja przychodzi" (sierpień 2005) "Kaczeńce dla Ciebie" (wrzesień 2006) "Gorąca linia między nami" (lipiec 2009)

4PIĘTRO - Studencki projekt muzyczny. Zespół wykonuje znane utwory w wersjach akustycznych (m.in. Foo Fighters, Ira, Dżem). Zespół pracuje także nad autorskim materiałem.
Skład: Mariusz "Marian" Puszczewicz - wokal Bartłomiej "Trochu" Trosko - gitara, chórki Adrian "rodzyn" Rozenkiewicz - gitara Wojciech "Bobson" Wasiak - djembe

Zespoł zazwyczaj gra 3 godzinne koncerty, można było nas usłyszeć do tej pory w: Bytowie ("Bodega" i "Sultan"), Tucholi ("Drum Club") i Koszalinie ("Pub Graal", "Kreślarnia", "Stageclub").

Nazywamy się Vanitas. Gramy od Kwietnia 2008 roku. W naszej muzyce inspirujemy się głównie muzyką klasyczną, szczególnie epoki baroku oraz klimatami blisko wschodnimi. Zespół składa się z czterech członków. Na gitarze oraz wokalu-Kacper Rogoziński,gitara-Krystian Łobas, Gitara basowa-Wojciech Wołkanowski a na perkusji Marcin Stachowski. Większość zespołu ukończyło szkołę muzyczną. Słuchamy głównie rocka, muzyki klasycznej, bluesa i jazzu. Celem naszego zespołu jest propagowanie muzyki klasycznej. Uważamy że jest to muzyka absolutna i najbogatsza. Zespół miał za sobą liczne koncerty. Wkrótce powinny pojawić się nagrania. Do zobaczenia na koncertach :) LaFolia live skład: Kacper Rogoziński - Voc, Gitara, Klawisze Krystian Łobas - Gitara Wojciech Wołkanowski - Bass Marcin Stachowski - Perkusja