HARD WORK w Stageclub Amfiteatr

Zespół Hard Work powstał w 1995 roku na bazie cenionego na polskiej scenie hard core/punk zespołu BRUDY. Od początku Hard Work utożsamiał się ze sceną hard core w Polsce, która zaczęła się prężnie rozwijać na początku lat '90-tych poprzez powstawanie nowych zespołów, organizację wielu koncertów i pojawienie się wydawnictw o charakterze hard core.

Zespół ma na koncie trzy płyty, które zebrały bardzo dobre recenzje na polskiej scenie rockowej co zaowocowało wieloma koncertami z zespołami z czołówki polskiego hard core jak i gwiazdami z europy i zza oceanu (między innymi : MADBALL, DO OR DIE , 25 TA LIFE i wielu innych a także na imprezach takich jak HUNTER FEST , END OF SUMMER FEST itd.) Obecnie zespół przygotowuje się do zarejestrowania materiału na czwarty krążek, który będzie wybuchową mieszanką  wizji muzycznych oraz połączeniem starej szkoły hard core z nową. Ukaże się on jesienią 2010 roku.

Zespół Hard Work wystąpił w Koszalinie 24 kwietnia 2010 r. o godzinie 20:00 w Stageclub Amfiteatr. Jako support wystąpiły zespoły z Koszalina: T.Y.T.S., R.A.I.A.SZ.