Koncert Angelreich, Materia, Allmost

20 lutego 2010r.
StageClub Amfiteatr, godz. 20:00

Zespół powstał w 2002 roku w Pile jednak od końca 2005 roku po licznych zmianach w składzie działa w Szczecinie. Od samego początku członkowie Angelreich są posłuszni idei tworzenia muzyki określanej jako eklektyczny i bezkompromisowy metal core ze szczyptą melodii i moshowych zwolnień, połączonej z istotnym przekazem. Właśnie teksty oraz postawa czynią Angelreich wyjątkowym zespołem na polskiej scenie metal core. Antyfaszyzm, troska o prawa człowieka, ochrona naturalnych zasobów środowiska czy krytyczne spojrzenie na kulturę masową to kilka głównych zagadnień z którymi identyfikuje się cała piątka. W ciągu 5 lat istnienia Angelreich zagrał blisko 150 koncertów w Polsce oraz w takich krajach jak: Niemcy, Belgia, Luksemburg, Litwa, Łotwa, Estonia i Ukrainia, w towarzystwie m.in.: Integrity, Evergreen Terrace, Sworn Enemy, Born From Pain, Fear My Thoughts, Cataract, Maroon i wielu innych.

Dyskografia:
"When The Lights Fade Away... Fears Crawl Out" cd, 2003 (d.i.y.)
"Our Minds Our Thoughts" split cd, 2005 (Fuck This Recordings)
"To Know We Can Die Is To Be Dead Already" split cd, 2007 (Noones Innocent Records)
"The Plague" cd, 2009 (Spook Records)

Skład:
Mateusz Argasiński - wokal
Waldemar Jędruszak - gitara, elektronika
Konrad Garnowski - gitara
Grzegorz Kłoczko - gitara basowa
Mateusz Janowicz - perkusja

Kontakt:
info@angelreich.com
www.myspace.com/angelreich

MATERIA Zespół powstał w 2007 roku. Od samego początku trwa w niezmienionym składzie. Muzyke jaką wykonuje kapela można przypisać do gatunków takich jak: death newmetal, progressive metal oraz hardcore. Gramy, bo mocno wierzymy, że to jest coś.