Wystawa zdjęć z kalendarza „Siła Kobiet”

20.12.2021

269692420_10160753668351789_7319637721312387904_n.jpg

Zapraszamy do Galerii Amfiteatr na wystawę zdjęć z kalendarza „Siła Kobiet” - codziennie w godzinach 16:00 - 18:00
(wyłączając dni świąteczne).

Fundacja Pokoloruj Świat postanowiła wydać kalendarz, w którym w roli modelek wystąpiły znane koszalinianki.
Na stronach kalendarza znajdziemy znane koszalinianki, które reprezentują różne środowiska — biznes, kulturę, działalność społeczną.

Teresa Żurowska, prezes koszalińskiej fundacji, opowiada: — W tym roku udało nam się zrealizować wiele projektów i wydarzeń kulturalnych, które pomogły naszym podopiecznym. Nie byłoby to możliwe bez wielkiego wsparcia, jakie płynie do nas głównie od kobiet. Stąd pomysł, by ten rok zakończyć niezwykłym kalendarzem na 2022 rok. Zamysł jest prosty — chcemy pokazać siłę kobiet, które na co dzień pomagają innym. W Koszalinie są setki tak wspaniałych kobiet, bez których nie moglibyśmy działać. Nasz kalendarz ma być dowodem na to, że kobiety mają wielką moc sprawczą.

Autorką zdjęć jest Karolina Magnowska.
Za oprawę graficzną odpowiada Mariusz Król.

Fot. Tomasz Majewski Fotografia